• Fujifilm Instax ® Mini Gökkuşağı (Rainbow) Filmi
Fujifilm

Instax ® Mini Gökkuşağı (Rainbow) Filmi

99.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Instax ® Mini Rainbow Film, boş bırakabileceğiniz veya kişisel, eğlenceli bir mesaj yazabileceğiniz benzersiz renk sınırlarına sahip kredi kartı boyutunda anlık fotoğraflar sunar. Instax Mini Rainbow Film keskin, net reprodüksiyon, canlı renkler ve doğal cilt tonları sağlar. Tüm Instax Mini Anlık Kameralarda ve Instax PAYLAŞ Yazıcıda kullanım için. Özellikleri Anında gelişir - Deklanşöre basın, anı yakalayın ve fotoğrafın gözlerinizin önünde gelişmesini izleyin! Yüksek Hızlı ISO 800 - Üstün tahıl kalitesi ile Instax Rainbow Film, canlı renkler ve doğal cilt tonları sağlar Kredi kartı boyutu - 5,4 cm x 8,6 cm (film boyutu) - Benzersiz kredi kartı boyutlu filmin çantanızda veya cüzdanınızda taşınması kolaydır ve resimlerinize stil eklemek için benzersiz renk kenarlıklarına sahiptir . Onları boş bırakın veya eğlenceli bir mesajla kişiselleştirin. Yüklemesi Kolay Kartuş - Her film kartuşu, kolay yükleme için tasarlanmış ve etiketlenmiştir ve 10 kredi kartı boyutunda anlık fotoğraf için filmle doldurulmuştur. Oldukça Kararlı - Film emülsiyonu 5 C kadar düşük ve 40 C kadar yüksek sıcaklıklarda performans gösterir. Tüm Instax Mini Anlık Kameralarda ve Instax PAYLAŞ Yazıcıda kullanım için.

Bu ürün Lidyana adına HOBİ FOTO Fujifilm tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Fujifilm tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Fujifilm ürünü Daha fazla Fotoğraf Makinesi ürünü