X
  • Foreo FOREO LUNA Mini 3™ Yüz Temizleme ve Masaj Cihazı
  • Foreo FOREO LUNA Mini 3™ Yüz Temizleme ve Masaj Cihazı
  • Foreo FOREO LUNA Mini 3™ Yüz Temizleme ve Masaj Cihazı
  • Foreo FOREO LUNA Mini 3™ Yüz Temizleme ve Masaj Cihazı
  • Foreo FOREO LUNA Mini 3™ Yüz Temizleme ve Masaj Cihazı
Foreo

FOREO LUNA Mini 3™ Yüz Temizleme ve Masaj Cihazı

1,399.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Maksimum Etkide Bir Mini Epey zaman oldu, ama sonunda geldi - yepyeni ve geliştirilmiş LUNA Mini 3! LUNA Mini 2'deki sevdiğiniz her özelliği tutarken üzerine yeni sürprizler ekledik. Yeniliklerimizin neler olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin. Etkileneceğinizden son derece eminiz. T Sonic™’in Muhteşem Temizleme Gücü Dakikada 8,000 T-Sonic™ titreşim dalgaları ile LUNA Mini 3 gözeneklerdeki kir, yağ, ter ve ölü deriyi %99,5 oranında temizler. Sonik dalgalar, ses dalgalarıdır ve çok hızlı titreşirler. Bu dalgalar cildinle temas ettiğinde, keseler ve sonik olmayan fırçaların ulaşamadığı kir ve makyaj kalıntılarına ulaşarak derinlemesine temizlik sağlar. Sonik dalgalar ayrıca kan dolaşımını hızlandırır, cildi ölü deriden arındırır ve cildini hücresel düzeyde uyararak toksinleri uzaklaştırır. LUNA Mini 3, yeryüzündeki birçok üründen daha iyi bir yüz temizleme için gözeneklerine dakikada 8,000 T Sonic™ titreşim gönderir. 'Deri yoluyla geçiş' anlamına gelen 'T' transdermal demektir. GLOW BOOST ile Tüm Gün Işıldayın Hızlı Glow Boost temizleme modu sadece otuz saniye içinde temiz ve parlak bir cilt temizliği sunar. LUNA Mini 3’ün Glow Boost modu, yüzünüzü olabildiğince temiz tutmanın en hızlı ve en yumuşak yoludur. Daha uzun, daha yumuşak silikon temas noktaları ve geliştirilmiş sonik gücü ile gözeneklerde biriken yağ, kir, sebum, ter ve ölü deri hücrelerini % 99,5 oranında temizler. Tüm FOREO ürünleri içinde yalnızca LUNA Mini 3 Glow Boost moduna sahiptir. Glow Boost'u kullanmak için, LUNA Mini 3'ün güç düğmesine iki kez basın ve yumuşak silikon temas noktalarını yanak, çene, alın ve burun bölgenizde gezdirin. 30 saniyelik seanstan sonra, LM3 otomatik olarak kapanır. Artık yüzünüz temiz, yenilenmiş, ışıldamaya hazır! Akıllı İsveç Tasarımı: Zarif ve modern tasarımı %100 su geçirmez. Daha Yumuşak Bir Cilt: LUNA Mini 3'ün silikon temas noktaları ile %25 daha yumuşak bir yüz temizleme hissi 35 Kat Daha Hijyenik: Naylon yapılı fırçalardan 35 kat daha hijyenik ve güçlü Hafif Ağırlık: Küçük boyutu ve hafifliği ile LUNA Mini 3'ü çantanızda taşımak çok kolay!

Bu ürün Lidyana adına Foreo tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Foreo tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Foreo ürünü Daha fazla Yüz Bakımı ürünü