X
  • Foreo FOREO LUNA Go Normal Ciltler için Kompakt Yüz Temizleme ve Yaşlanma Karşıtı Masaj Cihazı
  • Foreo FOREO LUNA Go Normal Ciltler için Kompakt Yüz Temizleme ve Yaşlanma Karşıtı Masaj Cihazı
  • Foreo FOREO LUNA Go Normal Ciltler için Kompakt Yüz Temizleme ve Yaşlanma Karşıtı Masaj Cihazı
  • Foreo FOREO LUNA Go Normal Ciltler için Kompakt Yüz Temizleme ve Yaşlanma Karşıtı Masaj Cihazı
Foreo

FOREO LUNA Go Normal Ciltler için Kompakt Yüz Temizleme ve Yaşlanma Karşıtı Masaj Cihazı

899.00 TL
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Luna Go – Normal Ciltler LUNA Go yoğun yaşam tarzınıza göre geliştirilmiş mükemmel bir cilt bakımı cihazıdır. Hafif tasarımı ve T-Sonic™ teknolojisi sâyesinde her gittiğiniz yerde pürüzsüz ve sağlıklı bir cilde sahip olacaksınız. Pırıl Pırıl Bir Cilde Giden Yol Buradan Başlıyor Makyaj pamuğu büyüklüğünde ve taşınabilir cilt bakımı yeniliği olan LUNA Go, T-Sonic™ temizleme ve yaşlanmayı geciktirici özellikleri birleştiriyor. Bu kompakt ve hafıf yüz temizleme cihazı akneleri ve yaşlanma belirtilerini gidermekte her yerde ver her zaman size yardımcı olacak. Hareket Halindeyken de T-Sonic™ Sistemli Temizleme Yumuşak silikon temas noktalarından aktarılan T-Sonic™ darbeler kir ve yağın %99,5'unun yanısıra tıkanmış gözeneklere sebep olan makyaj kalıntısı ve ölü cilt hücrelerini giderir. Cildiniz, sevdiğiniz cilt bakımı ürünleri kullanmak için güzelce arınmış ve temizlenmiş kalır. Yaşlanmayı Geciktiren Çözüm Avucunuzun İçinde Anti-aging moduna sahip olan LUNA Go, yüzünüzdeki çizgilerin belirginliğini azaltır, kırışıklara eğilimli olan bölgelere verdiği düşük frekanslı titreşimler ile cildinize masaj yaparak daha sıkı ve elastik hale getirir. LUNA Go’nun Ön Plana Çıkan Özellikleri •Dakikada 8.000 T-Sonic™ (deri altı sonik) titreşim uygular. Cildinizde nazik ancak etkili ve derinlemesine bir temizlik sağlar. •Yüz boyunca kayan yuvarlatılmış silikon dokunma noktaları günlük kullanım için uygundur ve nazik dokunuşlar sunar. •Düşük frekanslı titreşimler, kırışıklığa eğilimli alanlara masaj yaparak cildin görünümünü pürüzsüzleştirir ve sıkılaştırır. Bu sayede zamana meydana okursunuz. •Çabuk kuruyan ve bakteri birikimine dayanıklı gözeneksiz silikondan üretilmiştir. Standart kıl fırçalara göre 35 kat daha hijyeniktir. •Tam şarjdayken 60 kez kullanım imkanı ile uzun seyahatlerinizde de daima yanınızda. •Tamamen su geçirmezdir. •Fırça kafalarının değiştirilmesine ihtiyaç duymaz. 2 yıl sınırlı garantiye sahiptir. Nasıl Kullanılır? 1.Her zaman kullandığınız temizleyicinizi yüzünüze sürün. LUNA Go'yu ıslatın ve temizlik modunu çalıştırın. 2.LUNA Go'nun temizlik yüzeyini dairesel hareketlerle yüzünüzde 1 dakika boyunca gezdirin. 3.Yüzünüzü durulayın ve kurulayın. Eğer isterseniz kulandığınız diğer cilt bakım ürünülerini uygulayın. 4.LUNA Go'nun yaşlanmayı geciktirici modunu çalıştırın. Yaşlanmayı geciktirici yüzeyi kırışıklığa meyilli bölgelerde toplam 1 dakika boyunca bastırın.

Bu ürün Lidyana adına Foreo tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Foreo tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Foreo ürünü Daha fazla Yüz Bakımı ürünü