X
  • Foreo FOREO LUNA 2 Yağlı Ciltler için Yüz Temizleme Cihazı
  • Foreo FOREO LUNA 2 Yağlı Ciltler için Yüz Temizleme Cihazı
  • Foreo FOREO LUNA 2 Yağlı Ciltler için Yüz Temizleme Cihazı
  • Foreo FOREO LUNA 2 Yağlı Ciltler için Yüz Temizleme Cihazı
  • Foreo FOREO LUNA 2 Yağlı Ciltler için Yüz Temizleme Cihazı
  • Foreo FOREO LUNA 2 Yağlı Ciltler için Yüz Temizleme Cihazı
Kargo Bedava
Foreo

FOREO LUNA 2 Yağlı Ciltler için Yüz Temizleme Cihazı

İlk yorumu sen yap.
1,299.00 TL 1,039.00 TL (%20 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Günlük temizlik rutininizi LUNA™ 2 ile değiştirin, İsveç güzellik markası FOREO'dan devrim niteliğinde, ödüllü yüz temizleme ve yaşlanmayı geciktirici sistem. Her gün 2 dakikalık nazik bir cilt bakımı ritüeliyle hem kendinizi şımartın hem de daha parlak, saf ve genç bir görünüme kavuşun. Yumuşak sililkon temas noktalarıyla dakikada 8000'e kadar T-Sonic™ (transdermal sonik) titreşim vererek daha derinlemesine fakat nazik bir temizlikle, kiri, yağı ve makyaj kalıntılarını %99,5 oranında söküp atar, gözenekleri açar. Sadece 3 günde daha parlak, daha yumuşak ve daha ışıl ışıl bir cilt.
Günlük temizlik rutininizi LUNA™ 2 ile değiştirin, İsveç güzellik markası FOREO'dan devrim niteliğinde, ödüllü yüz temizleme ve yaşlanmayı geciktirici sistem. Her gün 2 dakikalık nazik bir cilt bakımı ritüeliyle hem kendinizi şımartın hem de daha parlak, saf ve genç bir görünüme kavuşun.

GELİŞMİŞ T-SONIC™ CİLT TEMİZLEME SİSTEMİ
Sadece 3 günde daha parlak, daha yumuşak ve daha ışıl ışıl bir cilt. Yumuşak sililkon temas noktalarıyla dakikada 8000'e kadar T-Sonic™ (transdermal sonik) titreşim vererek daha derinlemesine fakat nazik bir temizlikle, kiri, yağı ve makyaj kalıntılarını %99,5 oranında söküp atar,   gözenekleri açar. Ayrıca cildinizi ölü hücrelerden arındırarak, gözenekli görününümü azaltır, cilt yapısını saf ve pürüzsüz bir görünümüne kavuşturur ve en sevdiğiniz cilt bakım ürününün emilimini artırır. 

GELİŞMİŞ YAŞLANMA KARŞITI BAKIM MODU
Arka yüzündeki yaşlanmayı geciktirici sistem kırışıklığa yatkın bölgelere daha düşük frekansta titreşim vererek, ince çizgi ve kırışıkların görünümünü azaltırken cildinize daha sıkı ve esnek bir görünüm kazandırır. 

AKILLI İSVEÇ TASARIMI
12 kademeli titreşim ayarıyla dört özel fırça tipi bulunan LUNA™ 2 tamamen sizin cilt bakım ihtiyaçlarınıza yönelik hazırlanmış bir cilt temizliği ve yaşlanma karşıtı bakım deneyimi için her şeyiyle ideal bir tasarım sunar. Son derece dayanıklı, güvenli, hipoalerjenik silikon malzemeden üretilen LUNA™ 2, bakteri oluşumunu önleyen gözeneksiz yapısıyla, naylon kıllı fırçalardan 35 kat daha hijyeniktir; üstelik fırça başlığı değiştirme derdi yoktur. Hafif ve tamamen su geçirmez yapısıyla banyoda veya duşta kullanıma uygun olan LUNA™ 2, tam şarj edildiğinde 450 uygulamaya kadar kullanım özelliğiyle hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Tüm LUNA™ 2 yüz temizleme fırçalarında, 2 Yıl Sınırlı Garanti ve 10 Yıl Kalite Garanti mevcuttur.
•  Yüz temizleme fırçası ve yaşlanma karşıtı bakım sistemi
•  Kırışıklık görünümü azaltan ve sıkılaştıran yaşlanmayı geciktirici mod
•  Nazik silikon temas noktaları
•  12 hız kademesi
•  Dakikada 8000 titreşimle T-Sonic™ teknolojisi
•  Yedek fırça başlığı gerekmez
•  1 saat şarjla 450 kullanım
•  Hipoalerjenik, güvenli ve gözeneksiz silikon kolayca temizlenir ve bakteri oluşumunu önler
•  Naylon temizlik fırçalarından 35 kat daha hijyenik
•  Hafif ve taşıması kolay
•  %100 su geçirmez 
•  USB girişi
2 Yıl Sınırlı Garanti ve 10 Yıl Kalite Garantisi


Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Foreo ürünü Daha fazla Yüz Bakımı ürünü