X
  • Foreo FOREO LUNA 2 Erkekler için Yüz Temizleme ve Yaşlanma Karşıtı Masaj Cihazı
  • Foreo FOREO LUNA 2 Erkekler için Yüz Temizleme ve Yaşlanma Karşıtı Masaj Cihazı
  • Foreo FOREO LUNA 2 Erkekler için Yüz Temizleme ve Yaşlanma Karşıtı Masaj Cihazı
  • Foreo FOREO LUNA 2 Erkekler için Yüz Temizleme ve Yaşlanma Karşıtı Masaj Cihazı
  • Foreo FOREO LUNA 2 Erkekler için Yüz Temizleme ve Yaşlanma Karşıtı Masaj Cihazı
Foreo

FOREO LUNA 2 Erkekler için Yüz Temizleme ve Yaşlanma Karşıtı Masaj Cihazı

1,499.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Erkeklere özel LUNA 2, cildinizi en pürüzsüz tıraşa hazırlamak için 2 kat güçlü ve yeni optimize edilmiş tasarımının yanı sıra T-Sonic™ titireşimli yüz temizleme ve yaşlanma karşıtı sisteme sahiptir. Cildinize Hareket ve Canlılık Katın Cilt bakımına dair tüm ihtiyaçlarınızı artık tek bir cihazla karşılayabilirsiniz. Cildinizi arındırmak ve daha diri hâle getirmek ve çok daha pürüzsüz bir tıraş deneyimi yaşamak için tek ihtiyacınız olan ERKEKLERE özel olarak geliştirilmiş T-Sonic™ titreşimli LUNA 2 yüz temizleme cihazıdır. Pürüzsüz, canlı ve sağlıklı bir cilde ulaşmak için günde iki kez 2 dakika boyunca uygulamanız yeterli. Tıraş Bıçağınızın Ömrü İki Katına Çıkıyor Erkeklere özel LUNA 2, T-Sonic™yüz temizleme cihazı tıraştan önce kullanıldığında tıraş bıçağınız keskinliğini daha uzun süre muhafaza eder ve kullanım ömrü 2 kata kadar uzar. Bu da yılda 600 TL’den fazla tasarruf etmenizi sağlar. En Pürüzsüz Tıraş İçin Derinlemesine Temizlik Erkeklere özel LUNA 2, ölü cilt hücrelerini yok eder ve tıkanmış gözenekleri %99.5 oranında kir ve yağdan arındırır. Aynı zamanda cildi jilet yanmalarından korur, daha iyi ve rahat bir tıraşa hazırlar. Gelişmiş Yaşlanma Karşıtı Sistem Arkasında yer alan yaşlanma karşıtı taraf, yüzdeki ince çizgi ve kırışıklıkları görsel olarak azaltmak, cildi daha sıkı ve gergin göstermek için düşük frekanslı titreşim dalgaları yayar. Özellikler •Arkasında yer alan yaşlanma karşıtı taraf, yüzdeki ince çizgi ve kırışıklıkları görsel olarak azaltmak ve cildi daha sıkı ve gergin göstermek için düşük frekanslı titreşimler yayar. •Cildi daha iyi ve pürüzsüz bir tıraş için hazırlar. Tıraş bıçaklarının ömrünü 2 katına kadar uzatır. Jilet yanığı ve diğer tıraş kaynaklı tahrişleri önler. •Daha etkili temizleme için %50 daha büyük fırça başlığı sunar. Esnek fırça daha iyi temizlik için yüzün her kıvrımına uyum sağlar. Yeni temas noktaları, ulaşılabilen bölgeleri, etkiyi ve yumuşaklığı arttırır. •Daha yüksek konfor ve performans için daha kalın silikon gövde •Düşük frekanslı titreşimler kırışmaya meyilli alanları hedef alır. Cildin görünümünü pürüzsüzleştirir ve sıkılaştırır. •Ultra hijyenik silikon bakteri birikimini engellemek için gözeneksizdir. Banyoda veya duşta kullanım için %100 su geçirmez özelliğe sahiptir. •Kişiye özel cilt bakımı için 12 ayarlanabilir güç derecesi. •Bir tam şarj ile 450 kullanım sağlar. USB girişi sayesinde kolayca şarj etmenizi sağlar. •Yedek fırça başlığına gerek kalmadan kullanım imkanı •2 yıl sınırlı garanti

Bu ürün Lidyana adına Foreo tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Foreo tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Foreo ürünü Daha fazla Yüz Bakımı ürünü