• Foreo FOREO IRIS Göz Masaj Cihazı, Black
  • Foreo FOREO IRIS Göz Masaj Cihazı, Black
  • Foreo FOREO IRIS Göz Masaj Cihazı, Black
  • Foreo FOREO IRIS Göz Masaj Cihazı, Black
  • Foreo FOREO IRIS Göz Masaj Cihazı, Black
  • Foreo FOREO IRIS Göz Masaj Cihazı, Black
Foreo

FOREO IRIS Göz Masaj Cihazı, Black

1,099.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Pürüzsüz, parlak göz hatları güzelliğin öncelikli işaretidir fakat göz çevresindeki deri çok ince ve hassastır ve stres, yorulma ve yaşlanma belirtileri kolaylıkla göze çarpar. IRIS ™  gereken çözüm olarak geliştirildi.Çığır açan T-Sonic ™  teknolojisi ile IRIS ™  maruz kalınan göz çevresi kırışıklıklarının üzerine yoğunlaşır, tedavi eder ve bölgenin gözle görünür bir şekilde pürüzsüz, aydınlık ve genç kalmasını sağlar.
ALTERNATİF T-SONIC TEKNOLOJİSİ 
Parmak ucuyla yapılan masajlardan ilham alınarak hazırlanmış IRIS ™  kişiye göre ayarlanabilen eşsiz vuruş hareketleriyle Alternatif T-Sonic ™  teknolojisi sayesinde çok etkili bir göz masajı sağlar. Bu teknolojinin, göz çevresindeki ince çizgiler, kırışıklıklar, göz altı torbaları, koyu halkalar ve gibi yaşlanma ve yorgunluk belirtilerini pürüzsüzleştirmesi amaçlanmıştır.
PURE MOD VE SPA MODU
IRIS ™ ’in yöntemi de gereksinimlere uygun olması ve tüm kadınların ihtiyaçlarına cevap vermesi için kişiye göre ayarlanabilir. Pure Mod’un nazik hafifçe vurma hareketi yaşlanma izleri taşıyan bir cilt için mükemmel iken, Spa Modu ise, daha belirgin yaşlanma izleri taşıyan bir cilt için güzelliği tazeleyici hafifçe vurma hareketleri ile titreşimleri birleştirir.
EŞSİZ SİLİKON TASARIMI 
IRIS ™ ’in en iyi sonuçlara ulaşmak için, bu hassas bölgeye masaj yapması için göz çevresine tam yerleşecek şekilde şekillendirilmiştir. Vücut korumalı, hipoalerjenik, BPA ve ftalat içermeyen IRIS gözeneksiz, bakteri oluşumunu engelleyen ve en güvenli çözümü sağlayan yüksek kaliteli silikondan üretilmektedir.
Bütün IRIS ürünleri 2 yıl garantilidir ve 10 yıl kalite garantilidir.

ÜRÜN FAYDALARI 
• Göz altında oluşan şişliği, torbaları ve siyah halkaların görünümünü azaltır• Göz altındaki kırışıklıkları, buruşuklukları ve ince çizgileri pürüzsüzleştirir• Göz çevresi görünümünü canlandırır ve gençleştirir • Serum ve göz kremlerinin emilimini artırır. 
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
• Parmak ucuyla yapılan Asya masajından ilham alınarak hazırlanan bu cihaz, göz çevresindeki yorgunluk ve yaşlanma belirtilerini el ile yapılan masajdan çok daha etkilidir• Göz altında oluşan şişliği, torbaları ve siyah halkaların görünümünü azaltmaya ve göz altındaki kırışıklıkları, buruşuklukları ve ince çizgileri pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur. Serum ve göz kremlerinin emilimini artırırken göz çevresi görünümünü canlandırır ve gençleştirir• Vücut korumalı, hipoalerjenik, BPA ve ftalat içermeyen IRISTM gözeneksiz, bakteri oluşumunu engelleyen ve en güvenli çözümü sağlayan yüksek kaliteli silikondan üretilmektedir.
  • IRIS, bu hassas bölgeye masaj yapması için göz çevresine tam yerleşecek şekilde şekillendirilmiştir.
Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Foreo ürünü Daha fazla Göz Çevresi Bakımı ürünü