• Flume Design Variola Vieolata Eşarp
  • Flume Design Variola Vieolata Eşarp
  • Flume Design Variola Vieolata Eşarp
  • Flume Design Variola Vieolata Eşarp
Flume Design

Variola Vieolata Eşarp

578.84 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
VARIOLA VIOLETA Parlak renkler ve doğanın ihtişamından esinlenen bu el yapımı ipek eşarp, zarif çiçek tasarımıyla baharın ruhunu yansıtmaktadır. DETAYLAR Mevcut Renk seçenekleri: Violeta, Azur Saxe, Leuco Beyaz Renkli Çiçek Motifi Saf İpek
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Flume Design ürünü Daha fazla Eşarp ürünü