X
  • Fiolas Fiolas Anti-viral Hand Spray Lavender
Fiolas

Fiolas Anti-viral Hand Spray Lavender

55.00 TL 49.50 TL (%10 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Diğer bakteri öldürücülerden en önemli farkı, doku ve ameliyat bölgesine zarar vermemesidir. Kullanıldığı bölgede toksik etkiye sebep olmaz.

Karın içi organ ve bağırsakların yıkanabileceği kadar güvenli olduğu yönünde bilimsel çalışmalar yapılmıştır.

Tıpta birçok alanda kullanılmaktadır.Antiseptik, antifungal, antibakteriyel ve antiviral olarak kullanılan özel bitkisel içeriğinde;

- LAVANTA: Bakteri ve virüslerin yok edilmesi için kullanılan etken maddelerin ciltte oluşturabileceği egzemanın oluşumunu engellemeye yardımcı olur.
- PROPOLİS: Bilinen en iyi etkisi yara iyileştirici özelliğidir. Antiseptiklerin cilt yüzeyinde tahriş edici etkisini azaltmaya yardımcı olur.
-TOCOPHEROL ACETATE: Vitamin E formu, serbest radikallerin zararlarına karşı hücre zarını korur. Bu nedenle UV ışını ve lipid proksidazyonun neden olduğu cildin erken yaşlanmasını önlemeye yardımcı olur.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Fiolas ürünü Daha fazla El Bakımı ürünü