• Ferrari Parfüm Scuderıa Ferrarı Scuderıa Club Edt 125 Ml + Ferrari Çanta Hediye
  • Ferrari Parfüm Scuderıa Ferrarı Scuderıa Club Edt 125 Ml + Ferrari Çanta Hediye
  • Ferrari Parfüm Scuderıa Ferrarı Scuderıa Club Edt 125 Ml + Ferrari Çanta Hediye
Ferrari Parfüm

Scuderıa Ferrarı Scuderıa Club Edt 125 Ml + Ferrari Çanta Hediye

127.00 TL 96.00 TL (%24 indirim )
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
Yarış arabaları ve sponsor olduğu Formula yarışları ile herkesin aklında yer eden meşhur araba markası Ferrari, 1929 yılında Enzo Ferrari tarafından kuruldu. 1999’da ilk parfümü Ferrari Black ile kozmetik sektörü gibi marka için yeni bir yönde atılan büyük bir adımla herkesi şaşırttı. Toplamda 13 parfüm çıkaran lüks araba markası Ferrari, uygun fiyatlardaki parfümleriyle her kesime hitap etmeyi başardı.Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Ferrari Parfüm ürünü Daha fazla Parfüm Seti ürünü