• Fern&Co. Fern&Co 4'lu Serengeti Collection The Unique Zebra Buyuk Tabak Seti
  • Fern&Co. Fern&Co 4'lu Serengeti Collection The Unique Zebra Buyuk Tabak Seti
  • Fern&Co. Fern&Co 4'lu Serengeti Collection The Unique Zebra Buyuk Tabak Seti
Fern&Co.

Fern&Co 4'lu Serengeti Collection The Unique Zebra Buyuk Tabak Seti

490.00 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
PorselenÇap: 27cm
Fern&Co. 4'lu buyuk tabak setini sofralarinizda yemek tabagi ve servis tabagi olarak kullanabilirsiniz. Bulaşık makinesinde kullanabilirsiniz.
Vahşi doğadan porselenin zerafetine uzanan yolculuk... Dünyanın en uzun ve en büyük göçüne ev sahipliği yapan Serengeti Milli Parkı’nın vahşi doğasından ilham alınarak yaratılmış olan bu koleksiyon, korunmaya değer hayvanları konu alarak sofralarınızda sizi safari yolculuğuna davet ediyor. Sanat ve sofrayı buluşturan Fern&Co. Serengeti Collection ile çağdaş sanatı sofralarınıza fırça darbeleriyle taşımayı hedeflemeyi devam ettirmektedir. Sonsuz düzlük anlamına gelen Serengeti vurgusu tabaklarda yer alan çizgileri tamamlamadan bırakılarak verilmiştir. Sanatın iki farkı yüzü yemek ve resim Fern&Co. Serengeti Collection ile sofralarınızda bütünlük kazanıyor. *The Unique Zebra: Aynı parmak izi gibi herbiri birbirinden farklı çizgisi ve doğadaki asil duruşuyla zebra sofralarınıza zerafet katacak. Fern&Co. koleksiyonları çağdaş sanatçılar tarafından tasarlanmaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Fern&Co. ürünü Daha fazla Tabak ürünü