• Fern&Co. Fern&Co 4'lu Exotic Collection Buyuk Tabak Seti
  • Fern&Co. Fern&Co 4'lu Exotic Collection Buyuk Tabak Seti
  • Fern&Co. Fern&Co 4'lu Exotic Collection Buyuk Tabak Seti
Fern&Co.

Fern&Co 4'lu Exotic Collection Buyuk Tabak Seti

195.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Melamin
25 cm
Guney Amerika'nin tropik yagmur ormanlarindan esinlenerek yaratilmis Exotic Collection evinize tropikal siklik getiriyor. Fern&Co. devetabani desenli 4'lu buyuk tabak setini sofralarinizda yemek tabagi ve servis tabagi olarak kullanabilirsiniz.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Fern&Co. ürünü Daha fazla Tabak ürünü