• Eye Connection Soho Large Silver Çerçeve/Koyu Yeşil Camlar 49-21-145 Güneş Gözlüğü
  • Eye Connection Soho Large Silver Çerçeve/Koyu Yeşil Camlar 49-21-145 Güneş Gözlüğü
  • Eye Connection Soho Large Silver Çerçeve/Koyu Yeşil Camlar 49-21-145 Güneş Gözlüğü
Eye Connection

Soho Large Silver Çerçeve/Koyu Yeşil Camlar 49-21-145 Güneş Gözlüğü

349.00 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
New York'un über şık semti Soho'dan ilhamını alan ultra hafiflikteki bu modelimiz Manhattan Koleksiyonumuzun en ikonik parçası. Hem küçük hem de geniş yüzler için iki farklı boyutu ve 6 ayrı cam rengi alternatifiyle vazgeçilemeyecekler listesinde yerini almaya hazır!
Kategori 2" güneş gözlüğü mercekleri ışık oranının orta seviyede olduğu koşullarda kullanılmak için tasarlanmıştır. Antirefle camlar ışığın yansımasını azaltarak gözlerinizin kamaşmasını önler. Ekstra koruma ve konfor sağlar.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Eye Connection ürünü Daha fazla Retro ürünü