X

Zigon Sehpa

0 adet ürün bulundu

 

Zigon Sehpa Modelleri

Salonların ve oturma odalarının vazgeçilmezi zigon sehpa modelleri kullanımlarındaki rahatlık ve çok yer kaplamaması ile evlerin en popüler dekorasyon ürünleri arasında. İç içe geçen sistemi sayesinde az yer kaplayan zigon sehpalar, farklı model ve renkleri sayesinde her ev dekoruna uyum sağlıyor. Belli çizgilere sınırlı kalmayan bu ürünler modern çizgilerin yanında klasik çizgileri de taşımayı es geçmiyor.

Sehpa çeşitleri ahşap materyalleri ve özel tasarımları sadeliği üzerinde taşıyan havaları ile otantik bir görünüm oluşturuyor. Bakır renginin kendini en iyi göstereceği ton, has rengini aldığı kaplamalar oluyor. Bakır kaplama zigon sehpalar metal ayaklarla bütünleşince evinin minimal ve çekici havayı yakalamasına fırsat tanıyor. Klasik kesimlere sahip ve ahşaptan üretilen masa modelleri ile uyumlu sehpalar antik temalar ile bütünleşiyor. Zigon sehpa modelleri karşımıza genellikle 3’lü ve 4’lü çıksa da 2’li ve 5’li takımlara da ulaşmak mümkün.

Kullanım amacına ve tasarımına bağlı olarak değişen takımlar evlerde hem kendi kullanımın için hem misafirini rahat ettirmek için hem de ev ve yaşam dizaynını tamamlamak için kullanışlı ürünler olmaya devam ediyor. Farklı renklerde bulabileceğin tabure, duvar rafı ve sehpa çeşitleri kahverengi tonlarıyla göze çarpıyor. Modern tasarımlara sahip ürünlerde ise beyaz ve siyah tonları yoğun olarak görünüyor. Bunun dışında canlı renklerin de kullanıldığı dolap ve sehpa tasarımları içerisinde, farklı yükseklikte ve büyüklükte ürünler de bulman mümkün.

Zigon Sehpa Fiyatları

Zigon sehpa modelleri renk sınırlamasına takılmayan tasarımları ile dikkat çekmektedir. Sarı, mavi, kırmızı, yeşil gibi canlı renklerin yer aldığı ürünler evlere hareketlilik katıyor. Zigon sehpalar sadece dikdörtgen form ile kısıtlı kalmıyor. Elips, kare ve yuvarlak formlara sahip parçalar, ev ve yaşam koleksiyonundaki dekorasyon ürünleriyle birleştiğinde hoş bir ahenk oluşturuyor. Üzerinde yer alan geometrik şekiller ve çiçeklerle bezenmiş desenleri zevkini evine yansıtıyor. İndirimli zigon sehpa fiyatları ile ilgi çeken ürünlerin ahşap modelleri, kayın ve meşe gibi sağlamlığı ile ünlenmiş ağaçlarla üretiliyor.

Doğal ahşap ayakları üzerine tasarlanmış tatlı ve soft renklerin yer aldığı sehpalar, odada sakinlik katıyor. Sehpa modelleri yan yana ya da üst üste konulan çeşitlere de sahip. İstersen vazo, yapay çiçek ve mumluk gibi dekoratif parçaları sehpanın üzerine koyarak salon takımını güçlendirebilirsin. İstersen de televizyon karşısında yemek yemek istediğin zamanlarda hemen yanına çekebilir ve kolayca kullanabilirsin. Üretiminde kullanılan materyaller ve farklı tasarımları ile farklılık gösteren zigon sehpa fiyatları ihtiyacına ve bütçene uygun en iyi ürünü bulabilmeni sağlıyor. Farklı mobilya çeşitleriyle bir arada kullanabileceğin ürünler indirimli zigon sehpa fiyatları ile seni bekliyor.

Zigon Sehpa Kampanyaları

Zigon sehpa modelleri ile uyumlu ev dekorasyon ürünleri içerisinde en çok tercih edilenler içerisinde duvar dekorları geliyor. Vazo, ev kokusu ve yapay çiçekler ise doğadan ilham alarak salonunu süslüyor. Farklı tasarımlardan hoşlanıyor ya da bir sehpa daha almak istiyorsan cam sehpa modelleri seni bekliyor. Metal ayaklar üzerine yerleştirilmiş olan cam, kolay çizilmeyen yapısı ile uzun süre kullanmanı sağlıyor. Vazo şeklinde gümüş sehpa modelleri ise modern görünümü desteklerken tasarımındaki ince ayrıntıları ile paha biçilemez bir görünüm sunuyor. Yan sehpa modelleri ise koltuk modelleri yanında edindiği yer ile her zaman yanında.

Sen de ev tekstili ürünleri ve sehpa kampanyalarından faydalanarak evin için önemli eşyalara uygun fiyatlarda sahip olabilirsin. Evinin dekorasyonunu değiştirmek ve yenilemek istiyorsan tam zamanı. Farklı tasarımların yer aldığı koleksiyonlar içerisinden sınırlarını zorla. Birbirinden ünlü markaların yer aldığı Lidyana’da özel olarak geliştirilen ürünleri incele ve evinin her ayrıntısına önem verdiğini göster.

Yukarı Çık