X

Ev Tekstili

814 adet ürün bulundu

 

Ev Tekstili Ürünleri

Evimizin dekoru ve yaşam tarzı hususunda ev tekstili ürünleri oldukça değerlidir. Nasıl ki giyim kuşam için belirli kriterler mevcut ise, ev dekorasyonu hakkında da aynı seferberliğe yer verilir. Lidyana kategorilerinde giyimden aksesuara, takıdan iç giyime, kozmetikten dekorasyona kadar aradığın birçok ürünü bulabilirsin. Hayatını kendi çizdiğin yolda geçirmek istiyorsan, indirimli ev tekstili fiyatları ve fırsatlarından faydalanarak aynı anda çeşitli ürünlere ulaşabilirsin. Ev dekorasyonunun en önemli parçaları olan ev tekstili ürünleri mutfaktan banyoya, yatak odasından salona kadar evin her köşesinde sana eşlik ediyor. Dünyaca ünlü markaların tasarımlarının sunulduğu lidyana.com, en gözde modelleri ayağına getiriyor.

Evin çeşitli lokasyonlarında farklı ürünlere ihtiyaç duyuluyor. Bahçe, odalar, mutfak, banyo ve balkon gibi alanlarla kullanabileceğin bu ürünler yenilikçi moda anlaşını ve özgün tasarımları barındırıyor. Modern detayları sevenlere ahşap ve mermer alanlar için dekoratif parçalar sunuluyor. Evinde ahşap ürünlere yer veriyorsan yemek masanda kullanabileceğin servis setleri seni bekliyor. Hem masanın rengini ve modelini öne çıkaran hem de yemek yerken eşsiz bir sunum vadeden servis setleri yeni evlenenlerin gözde tercihleri arasında yer alıyor. Amerikan servis ve runner modelleri de dekorasyonuna renk katan parçalar arasında göz kırpıyor. Sunum tahtası, saklama ve düzenleme kategorilerinde yer alan ürünler mutfak gereçlerindeki ihtiyacını karşılıyor. Klasik vazgeçmem diyenler için de masa örtüsü, ayaklı yuvarlak sofra ve diğer mutfak ürünleri sunuluyor.

Ev Tekstili Fiyatları

İndirimli ev tekstili fiyatları, geniş segment aralığı sayesinde her bütçeye hitap ediyor. Ev dekorasyonunu tamamlaman için ihtiyacın olan her şeye kolaylıkla ulaşmanı sağlıyor. Uyku ve gündelik gereksinimler için tercih edilen ürünler arasında çarşaf, yastık, yastık kılıfı, yatak odası ürünleri, battaniye ve yorgan modelleri karşına çıkıyor. Güne zinde başlamak için önemi had safhada olan yastık ve yorgan takımları pamuklu kumaş kullanılarak üretiliyor. Rahat bir uyku adına ihtiyaç duyulan bu ürünler, hem yatak odası dekorasyonunu canlandırıyor hem de konforunu artırıyor. Yumuşak yapısı ve sağlığa hitap eden materyal kullanımı sayesinde de ürünlerin memnuniyet oranı artırıyor. Uzun süreli kullanım sunan parçalar indirimli ev tekstili fiyatları ile daha da ilgi çekici hale geliyor.

Yorgan ve battaniye modelleri arayışında farklı tasarımlar arayanlar için geniş bir ürün gamı bulunuyor. Çeşitli baskılar içeren tasarımlar tarzına uygun parçalara sahip olmanı sağlıyor. Düz renk, çift renkli ya da özel figürlerin yer aldığı battaniye modelleri, üşümenin önüne geçerken manevi olarak da rahatlamanı sağlıyor.

Ev Tekstili Kampanyaları

Evin diğer köşelerinde süs ya da keyifli anlar için kullanabileceğin ürünler yine ev tekstili ürünleri grubunda sergileniyor. Puf ve minder kategorisi; koltuk üzerinde ve oda zemininde kullanılabilen şık tasarımlara ev sahipliği yapıyor. Tasarım detayları ve çeşitli figürlerle zenginleştirilen puf ve minder modelleri, farklılıktan hoşlananlara hitap ediyor. Aynı zamanda süreklilikten yana değilsen de yastık kılıfı modelleri sayesinde satın aldığın minderleri tamamıyla farklı bir forma getirebilirsin. Evindeki halıyı ya da koltuk takımın değiştirsen dahi, renk renk yastık kılıfı modelleri ile minderlerini istediğin tonlarda yeniden değerlendirebilirsin. Evin köşeleri saymakla bitmez ama ev dekorasyonu ürünleri her köşeye uyarlanabilir. Vazo ve saksı çeşitleri, ufak dokunuşlar gerektiren alanlarda en büyük yardımcın olur. Sehpa ve masa üstüne ya da cam kenarına koyabileceğin parçalar, renk çeşitleri ile her evin dekoruna uyum sağlıyor. İndirimli ev tekstili fiyatları ve kampanyalar çeşitli ürünlerle Lidyana’da seninle buluşuyor. Sen de yaşam stilin ve evin için özel detaylar arıyorsan hemen şimdi koleksiyonlara göz at!

Yukarı Çık