X

Yastık

239 adet ürün bulundu

 

Yastık Modelleri

Dekoratif yastık modelleri, ev dekorasyonunun önemli ayrıntılarındandır. Ortama ayrı bir hava katan bu ürünler tarzını yansıtarak şık bir görünüm oluşturur. Üzerinde sahip olduğu farklı tasarımlar otantik havaya sahip salonun modern görünüme sahip olmasını sağlar. Farklı renk ve şekillere sahip olan dekoratif yastık modelleri her formda üretime sahiptir. Yuvarlak, kare ve dikdörtgen biçimlerinin yanında kalp, üçgen gibi sınır aşan biçimlerle karşına çıkmaktadır. Düz ve canlı renklere sahip olan dekoratif yastıklar hem kullanışlı hem de hoş görünüm kazandırır.

Yastık kılıfı takılarak farklı ev tekstili ürünlerine uyum sağlayan yastıkların yanı sıra, otantik ayrıntıların yer aldığı tasarımlar da mevcut. Renk cümbüşü ve hayvan motiflerinin yer edindiği kırlent modellerini doğa mucizesi figürler takip ediyor. Çocuk odasında ve balkonda kullanabileceğin bu parçalar, çarşaf modellerine uyum sağlıyor. Meyve desenlerinin sık sık karşımıza çıktığı tasarımlar da sade mutfak stilini hareketlendirerek etnik bir görünümü mutfağına çağırıyor. Böylelikle mutfağında kullandığın ekmek kutusu ya da sepet modelleriyle aynı motiflere sahip yastıkları kullanarak özenli bir tarz yaratabilirsin.

Çiçek motiflerinin yoğunlukla kullanıldığı kırlent modelleri ise yumuşak dokuları ve kabartmalı süsleriyle, kanepe ve yatak üzerinde vazgeçilmeyen dekorasyon ürünleri olarak yer ediniyor. Nevresim takımlarıyla uyumunu sağlayabileceğin ürünler, dinlenme ve uyku anında rahatlık vadediyor. 50x50 ve 30x30 klasik ebatlarının yanında 60x30 dikdörtgen ürünler de özellikle sırt dayama ihtiyacını karşılıyor.

Çalışma odalarının dekorasyonlarında da sık sık kullanılan uzun yastık modelleri ideal bir kullanım sunar. Evin sadece bu alanlarıyla sınırlı kalmayan dekoratif yastık modelleri bahçe ve balkona da hareketlilik kazandırarak ışıltısını her zaman yansıtır. Ağırlıklı olarak pamuklu kumaştan üretilen bu ürünler, koltuk takımları ve oda içerisindeki diğer dekoratif ayrıntılarla bütünlük sağlayacak kadife ve polyester kumaşlara da sahiptir. Parlaklık istiyorsan eğer polyester ürünleri tercih edebileceğin gibi sıcak günlerin varlığını her zaman hissedebileceğin keten kumaşları da tercih edebilirsin.

Yastık Fiyatları

Özellikle çocuk odaları için yoğun olarak tercih edilen farklı formlardaki dekoratif yastık modelleri sınır tanımıyor. Uzayın eşsiz derinliklerini hissedebileceğin, gezegenlerden ilham alan tasarımlar seni bekliyor. Her ayrıntısı düşünülerek üretilen gezegen ayrıntılı yastık tasarımları, farklı ve uyumlu renklerin bir araya gelmesiyle galaksiyi odana taşıyor. Yıldız motiflerinin işlendiği kırlent modellerini, anlamlı mottoların yer aldığı yazılı ürünler takip ediyor. Farklı temaları barındıran yazılı tasarımları, dilersen mutfağında köşe yemek takımına uyumlu bir şekilde kullanabilirsin.

Küçük kır çiçekleri ile bezenmiş kırlent modelleri sayesinde baharın havasını evinde her zaman yaşayabilirsin. Ev dekorasyonunda yer alan saksı ve vazo ürünlerinin sadeliği ve tasarımları ile uyum sağlayacak yastık modelleri tercih edebilirsin. Duvar süslerinin devamı niteliğinde kendine ayrı bir kompozisyon oluşturabilirsin. Üretiminde kullanılan kumaş ve iç dolgusuna bağlı olarak değişen yastık fiyatları arasından tarzına uygun modeli seçebilirsin. Özel tasarım ürünleri ile geniş skalada yer alan indirimli yastık fiyatları ev ve yaşam koleksiyonunda seni bekliyor.

Yastık Kampanyaları

Dekoratif ürün modelleri arasında dikkat çeken bir diğer tasarım koleksiyonu ise deniz temalı ürünler. Deniz manzarası, deniz yıldızı, çapa, yelkenli ve karikatürize edilmiş deniz hayvanları figürlerinin işlendiği kırlent modelleri de genç odalarının ve oturma odalarının ilk tercihleri arasında yer alıyor. Çalışma odalarının vazgeçilmezi, bilime ve araştırmaya meraklı insanların severek kullandığı harita baskılı ürünler ise meraklı ruhunu yansıtmanda öne çıkan parça oluyor. Sen de Lidyana dekoratif yastık kampanyaları sayesinde kendine uygun bir tema oluşturmaya hazır mısın? Evin her noktasında kullanabileceğin bu ürünleri geniş tasarım aralıkları sayesinde sınırları zorlayan görünümlere kavuşturabilirsin. 3 boyutlu dekoratif yastık modelleri ile gerçekliği evinin içerisinde taşıyabilirsin. Sen de hemen ev dekorasyon ürünleri ile evini canlandırmaya ne dersin?

Yukarı Çık