X

Mumluk & Şamdan

132 adet ürün bulundu

 

Dekoratif Ev Aksesuarları

Ev dekorasyonunun tamamlayıcı parçaları arasında aksesuarlar ilk sıralarda yer alır. Pek çok detaya sahip olan bu parçalar mekanların daha modern ve estetik görünmesine yardımcı olur. Bu kapsamda akla ilk gelen ve en sık kullanılan aksesuarlar arasında çerçeveler, mumluk modelleri ve şamdan modelleri yer alır. Özellikle mumluk ve şamdan her tarz ev dekorasyonu ile kolayca uyum sağlayabilir. Bunun nedeni piyasada birbirinden farklı tarzlarda şamdan ve mumluk modelleri olmasıdır. Böylece beğendiğin ve evini daha şık göstereceğini düşündüğün parçaları daha rahat bulabilirsin. Eğer aksesuarları kullanacağın oda ağır bir tarza sahip ise bu durumda taşlı ve gösterişli olan parçaları tercih edebilirsin. Evini dekore ederken sevdiğin mumluk modelleri kullanman yaşam alanını senin için daha sıcak ve göz zevkine uygun hale getirecektir. Seçeceğin her bir aksesuarla dekorasyonunu zenginleştirebilir, bulunduğun ortama hayranlık uyandıracak hava katabilirsin. Ahşap, cam, mermer gibi malzemelerle üretilen bu parçaları evlerde oturma odası, salonlar, yatak odası hatta mutfaklarda bile kullanabilirsin. Oturma odası ve salonunda kullanabileceğin aksesuarları incelediğinde klasik mumluk ve şamdan modelleri odanı daha modern bir görünüme sokacaktır. Sıradanlık uzak bir dekorasyon istiyorsan odanda tarzına uygun aksesuarlara yer verebilirsin. Bunların nasıl bir görünüme sahip olacağına ise kendi zevkine ve odanın stiline göre karar verebilirsin. Bu sayede hem seni mutlu edecek hem de dekorasyonuna uyum sağlayacak tasarımlar ortaya çıkarabilirsin.

Dekoratif Mumluk Modelleri Ve Fiyatları

Dekoratif aksesuarlar denilince genellikle akla öncelikle mumluk ve şamdan modelleri gelir. Mumluklarda kare, oval, dikdörtgen gibi dikkat çeken şekillerin bulunması ve bunlara üzerinde çeşitli figürlerle, desenlerin olduğu mumlukların eşlik etmesi ev dekorasyonu için sana iyi birer seçenek olacaktır. Dekoratif mumluklara daha detaylı şekilde baktığında bunlar arasında bakır, toz boyalı, ahşap, metal, cam, yaprak şekilli, döküm, kelebekli, mermer görünümlü, kapaklı gibi mumluk modelleri görebilirsin. Ayrıca kalp şeklinde, metal kutulu, silindir şekilli, at ya da fil figürlü mumluklar da bulabilirsin. Böylece ev dekorasyon aksesuarları için alternatifin daha fazla olacaktır. Benzer durum mumlar için de geçerlidir. Geometrik şekilli klasik mumların haricinde çeşitli meyvelere ve bitkilere ait kokulu, renkli mumları da tercih edebilirsin. Mumluk ve mumlarda bunun gibi çok sayıda seçeneğe ulaşmak istiyorsan Lidyana senin için en doğru adres olacaktır. Site içerisinde her tarza ve zevke hitap eden çok sayıda mum, mumluk modelleri vardır. İndirimli ve kampanyalı fiyat seçeneklerinin olması sayesinde dilediğin parçayı kolayca satın alabilirsin.

Dekoratif Şamdan Modelleri

Şık dekorasyonların ve özel yemeklerin vazgeçilmez aksesuarları olarak bilinen mumluk ve şamdan modelleri Lidyana çatısı altında en geniş şekilde sunulur. Özellikle sitede yer alan pirinç ve mermer şamdanlar son derece zarif bir yapıya sahiptir. Siyah, bakır, altın, krem gibi renklerin bir araya gelmesiyle oluşan şamdan modelleri yaptığın dekorasyonu da daha zengin ve göz alıcı gösterecektir. Genellikle şamdanlar üçlü olarak tasarlanmakta olup yerleştirdiğin köşede kendine özgü bir tarz yaratacaktır. Bazı insanlar dekorasyonunda ikili olacak şekilde mumluk ve şamdan modelleri kullansa da üçlü olan modeller daha çok tercih edilir. Bunlardan hangisini tercih edeceğin ise aksesuarı kullanacağın ortama ve senin zevkine göre farklılık gösterir. Fiyat açısından baktığında ise mumluk ve şamdan fiyatları modele, markasına ve hangi malzemeden üretildiğine bağlı olarak değişir. Lidyana sana her fiyat seviyesine sahip tüm parçaları sunar. Bu sayede ev dekorasyon aksesuarları arasından mumluk ve şamdan seçmek senin için daha basit bir hal alacaktır. Modeller arasında hem düz ve sade hem de özel tasarımların bulunması da karar vermene yardım edecektir.

Yukarı Çık