Avize

268 adet ürün bulundu

 

Avize Modelleri

Ev dekorasyonu için aydınlatma ürünleri önemi büyüdükçe avize modelleri de çeşitlilik kazanıyor. Eğer sen de ev dekorasyonunla uyumlu ürünlere indirimli avize fiyatları ile sahip olmak istiyorsan Lidyana koleksiyonları tam sana göre! Yapman gereken tek şey şık ve dekoratif avize modelleri arasından seçim yapmak. Ev dekorasyonu ürünleri seçimi çok kolay gibi görünse de ince ayrıntılarla dolu bir düzendir. Özellikle ev dekorasyonu ile tarzını ortaya koymak isteyenler bu konuda ayrıntılara önem verirler. Evdeki duvar saati, duvar boyası ya da koltuk takımıyla uyumlu olmasını dikkate alırlar.

Dekorasyon içinde önemli bir yer tutan avize için beğendiğin parçayı direkt olarak alman doğru olmayabilir. Seçtiğin avize modelinin diğer dekorasyon ürünleri ve oda ile bütünlük oluşturması önemlidir. Tabii ki bunun yanında odanın tavan yüksekliği gibi konulara da dikkat edilmesi gerekir. Yüksek tavanlı oda için avize seçimi yapacaksan; uzun kablo boyuna sahip ürünlere göz atabilirsin. Sallantılı, hasır işlemeli ya da taş detaylı avize modelleri seçebilirsin. Tam tersi alçak tavanlı odalar için aydınlatma seçimi sırasında ise, duvar aydınlatması veya lambader modelleri değerlendirilebilir. Yatak odası dizaynında ise yapay çiçek ve abajur modelleri ile hoş bir dekor düzeni elde edebilirsin. Sen de mobilya çeşitlerinden aydınlatma ürünlerine kadar arzu ettiğin her parçaya uygun fiyatlarla ulaşmak istiyorsan, koleksiyonları incelemeye başlayabilirsin!

Avize Fiyatları

Avize çeşitleri, her oda için ayrı olmaktadır. Yani seçeceğin avizeyi evinin hangi odasında kullanacağını iyi belirlemelisin. Sonuç olarak evinin salonunda kullanacağın bir avizeyi mutfakta kullanman pek de mümkün değildir. Genel olarak salon ve yatak odalarında biraz daha taşlı ve kendini gösteren avize modelleri kullanılır. Çocuk odası, mutfak ve banyo dekorasyonu için sadelik daha ön planda olmaktadır. İndirimli avize fiyatları, her oda için özel bir parçaya sahip olmanı sağlıyor. İster masa lambası ve avizeni aynı anda al ve hoş bir uyum yakala istersen de vazo ve saksı gibi diğer dekor ürünleriyle uyumlu olmasına dikkat et.

Tabii dekorla uyumlu olmasının yanında yaşadığın bölgeyi de dikkate almalısın. Örneğin deprem riski yüksek bir bölgedeysen, büyük ve sallantılı parçalar doğru tercih olmayabilir. Tek parça ve düz bir tasarıma sahip ürünleri seçebilirsin. Renk konusunda birçok tonun yer alması, an sade parçalarla dahi tarzını vurgulamana imkan tanıyor. Kahverengi, siyah, beyaz, altın ve gümüş renk tasarımlar dekorasyon zevkini vurguluyor.

Lidyana’da her bütçeye uygun avize fiyatları bulabilirsin. En sade avizeden tut da gösteriş ve şıklık abidesi avizelere kadar hepsi tek tık uzağında duruyor. Bundan önceki yıllarda avizeler daha çok lüksü ve şatafatı çağrıştırıyordu. Ancak günümüze gelindiğinde bu tabu ortadan kalktı ve herkesin tarzına uygun avizeler üretilmeye başlandı. Şimdi dünyaca ünlü markaların ürünlerini en uygun avize fiyatları ve kampanyalarla satın alabilir; evini hayal ettiğin şekilde düzenleyebilirsin.

Avize Kampanyaları

Evine ev tekstili ürünleri, çerçeve ya da avize alırken temizlik konusunu da düşünmelisin. Eğer temizlik yapmaya vaktin yoksa ya da pek sevmiyorsan kir belli edecek renklerden kaçınmalısın. Örneğin; mutfak, yemeklerin pişirildiği ve bu nedenle yağ birikintisinin oluşabileceği bir yerdir. Üzerinde oluşabilecek yağ ve benzeri kirleri düşünerek mutfakta cam avizeler tercih edebilirsin.

Dekor her zaman önemli diyorsan, ekmek kutusu gibi sürekli mutfakta duracak ürünlerle avizenin uyumlu olmasını sağlayabilirsin. Ya da tuzluk ve biberlik modellerini aynı renkten seçerek farklı bir dokunuş katabilirsin.

Dekorasyon alanında yeniliklerin artmasıyla banyo, mutfak ve mobilya çeşitleri değişmeye devam ediyor. Değişmeyen şey ise insanların en şık ürünü en uygun fiyata aramasıdır. Sen de evini baştan yaratırken bütçeni zorlamak istemiyorsan; indirimli avize fiyatları için haydi Lidyana’ya!

Yukarı Çık