X
  • Estee Lauder Pure Color İkili Far - Forest
Estee Lauder

Pure Color İkili Far - Forest

120.00 TL
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
Gözleriniz için sanat. Bu uyumlu ikili far Tom Pecheux tarafından oluşturuldu. 

Birbirleri için yaratılmışı iki ayrı renk. Biri vurgular, diğeri hatları belirginleştirir. 

Kusursuz ifade yaratabilmesi için bu iki renk ustalıkla eşleştirildi. 

Tekli olarak yada ikili olarak kullanılabilir. Trendi yakalamak veya yorgun görünümü ortadan kaldırmak için kullanılabilir. 

Yoğun renk sağlar.

Hijyenik nedenlerden dolayı kozmetik ürünlerinin iadeleri/değişimleri ancak açılmamış olduğu takdirde yapılabilmektedir. Teslim alındıkları haliyle iade edilmeleri gerekmektedir.Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir.
Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Estee Lauder ürünü Daha fazla Göz Farı ürünü