• Estee Lauder Estee Lauder Sensuous Nude Edp 100 Ml+ Sumptuous 01 Black Mascara Parfum ve Maskara Seti
Estee Lauder

Estee Lauder Sensuous Nude Edp 100 Ml+ Sumptuous 01 Black Mascara Parfum ve Maskara Seti

300.00 TL 262.00 TL (%13 indirim )
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
Lidyana.com'da satışa sunulan tüm kozmetik ürünleri resmi Türkiye distribütörler bayilerinden ve ithalatçı firmalardan  tedarik edilmektedir.
Estee Lauder Sensuous Edp 100 MlDuyumsallığın yeni modern tanımı.Kendinden emin ve rahat.Bu yeni amber kokusu Erimiş Amber ve Odunun zengin çekirdeğini içerir.Atmosferik çiçekler, biber, mandalina portakal ağacı ve bal ile çevrelenmiş.Estée Lauder Sensuous.Parfüm Kategorisi: AmberEsas Notalar:Bu parfüm üst,orta,alt nota gibi geleneksel parfüm yapısını yeniden tanımlar.Bunun yanı sıra, sıcak çekirdeği; kadınsı, ışıltılı notalarla sarar.Eritilmiş Odun, Amber, Yasemin, Zambak, Manolya, Ylang, Kara Biber, Sandal Ağacı, Bal, Mandalina Portakal AğacıSumptuous 01 Black MascaraHafif ve dolgun hacim.Formül:Fiber açısından BoldVolumerâ„¢ Formülü kısa, seyrek kirpiklerde bile hacim oluşturur.Çekici, kıvrık, belirgin kirpiklere sahip olun.Fırça:Eşsiz TarakFırçasıâ„¢ kirpikleri teker teker ayırır ve belirginleşirir.Görünüş:Korkusuzca dolgun ve hacimli, çarpıcı bir şekilde kıvrık, baştan çıkarıcı kirpikler.Uzun, dolgun ve güzel kirpiklere sahip olun.Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Estee Lauder ürünü Daha fazla Parfüm Seti ürünü