Emporio Armani He EDT 50 ml Erkek Parfümü
Emporio Armani He EDT 50 ml Erkek Parfümü
Emporio Armani He EDT 50 ml Erkek Parfümü
Emporio Armani Parfüm
606.67₺
Kargoya teslim süresi 4 iş günüdür.
Ürün Detayı
Emporio Armani He EDT 50 ml Erkek Parfümü
Maskülenliğin, duyusallığın ve yakınlığın manyetik hikayesi, Emporio Armani He Eau de Toilette’in oduncu ambersi kokusunda hayat buldu.
·Taze ve canlı Japon yuzu akorunun duyusal miskler, baharatlı kakule ve maskülen vetiver ile birleşiminden manyetik çekici bir uyum ortaya çıktı.
·Bir dokunuş, eşi benzeri olmayan bir karşılaşma. Minimalist ve vazgeçilmez antrasit rengi şişesi sadece onun eşi Emporio Armani She ile birleştiğinde bütün oluyor.
Onların arasında manyetik bir çekim var. Emporio Armani’nin sürdürülebilirlik taahhütüne uygun olarak, yeni paket 2020’de daha hafif ve %70 daha az plastik ile üretildi.
Üst Notalar: Ananas, mandalina, yuzu, elma, ada çayı, limon
Kalp Notaları: Siklamen, yasemin, gül
Dip Notalar: Sandal ağacı, tonka fasülyesi, amber, misk-Narin heliotrop çiçeği ve sulu armutun taze karışımı modern sedir ağacı akoru ile buluştu.-Beyaz misk dokonuşu ile koku, duyusallığa ve mutlak hassaslığa dönüştü.-Modern feminenliğin çekici yorumlaması, kadının ikinci cildi.-Vazgeçilmez rose gold rengi şişesi sadece onun eşi Empor Armani He ile birleştiğinde bütün oluyor.-Onların arasında manyetik bir çekim var.

Bu ürün Lidyana adına Nehir Kozmetik tarafından gönderilecektir.

Teslim ve İade Koşullarını görmek için tıkla.

İncelediğin Ürünler