X

Kadın Eldiven

6 adet ürün bulundu

 

Kadın Eldiven Modelleri

Giyim konusunda sınır tanımayan yaklaşım ellerini de unutmuyor ve en şık kadın eldiven modelleri seninle buluşuyor. Kış aylarının koruyucuları eldiven, atkı ve bereler vücut ısını dengede tutmanda sana destek oluyor.

Soğuk havalardan korunmak için her zaman daha fazla ürüne ihtiyaç vardır. Kadın bot modelleri ve kadın mont modelleri kışın soğuk ve yağmurlu havalardan korunman için yeterli görünüyor olabilir. Fakat bundan her zaman daha fazlasına ihtiyacın olduğunu unutmaman gerekir. Ellerini, boynunu ve baş bölgeni korumak için de farklı ürünlere sahip olmak; hem üşümeni hem de hasta olmanı engeller. Kadın eldiven modelleri de bu ürünlerin başında gelir.

Eller, gün içerisinde aktif kullanılan ve zarar görmemesi gereken uzuvlardan biridir. Ellerini düzgün bir şekilde koruyamazsan vücudunu da kolay ısıtamazsın. Bu nedenle de ellerini yaz kış demeden her zaman korumalı ve el bakımını eksiksiz yapmalısın. Bunun için de kadın kışlık giyim modelleri arasından doğru ürünü seçmen gerekmektedir.

Kaşmir eldivenler tasarımındaki şıklıkları ve soğuklardan korumasındaki kalitesi ile dikkat çekiyor. Süet kadın eldiven modelleri kürk ve zincir detayları ile de kombinlerindeki eksik parçaları tamamlıyor. Bir yandan da giyim tarzını ve stilini kombininde yansıtabilmene yardımcı oluyor. Siyah renginin asaletinin yer aldığı modellerde taba renkleri de bir o kadar ilgi görüyor.

Deri ve yün kumaştan üretilen kadın ve erkek eldiven tasarımları da rahat kullanım sunarak elleri her zaman sıcak tutuyor. Düz renklerin yanında renkli ve emojili eldiven tasarımları da içindeki çocuğu yansıtmak isteyenler için birebir.

Kadın Eldiven Fiyatları

Deri eldiven modelleri, spor ve şık görünüm yakalamak istediğin zamanlarda vazgeçemeyeceğin ürünler arasında. Dilersen resmi ve klasik giyime sahip olduğun kombinlerini deri eldiven tasarımlarıyla destekleyebilirsin. Spor ve deri pantolon giydiğin rahat zamanlarda da içindeki heyecanı yansıtmak için tercihlerin arasında yer alacağına emin olabilirsin.

Kürk detaylara sahip eldiven çeşitleri klasik ve şık giyimde en çok tercih edilen tasarımlar arasında yer alıyor. Topuklu ayakkabı modelleri ile kombinlenebildiği gibi çizme modellerinin de ayrıntılarını destekliyor. Atkı ve bere modelleri ile de uyumluluk içerisinde olan eldiven modelleri, rahat bir şekilde takım oluşturmana fırsat tanıyor.

Üretiminde kullanılan malzemeler ve markasına göre değişiklik gösteren kadın eldiven fiyatları içerisinden sen de ihtiyacına ve tarzına uygun olanı kolaylıkla bulabilirsin. Koyu renklerin yarattığı asilliği üzerinde taşırken canlı renkler ile havanın kasvetini üzerinden atabilirsin. Uzun eldiven modelleri sayesinde bileklerinden hava almasını engelleyerek tam koruma sağlayabilirsin. İçi tüylü modelleri ile yumuşaklığın ve sıcaklığın keyfine varabilirsin.

Kadın Eldiven Kampanyaları

Canlı ve hareketli renklerin yer aldığı, üzerinde çeşitli şekiller ve desenler olan kadın eldiven modelleri çocuk ruhunu yansıtmanı sağlayacak. Renkli ve spor giyime sahip olduğun günlerde mükemmel uyum yakalamanı sağlayan bu tasarımlar kız çocuklarının da vazgeçemeyeceği ayrıntılara sahip. Sen de eldiven kampanyaları sayesinde, aradığın modellere uygun kadın eldiven fiyatları ile sahip olabilirsin. Atkı ve bere kampanyalarıyla avantajlı fiyatlarla takımını oluşturabilirsin. Kış ayının vazgeçilmez aksesuarları içerisinde yer alan bu ürünler dolabının en renkli parçaları olacak.

Kullanım aşamasında dışarıdaki kokuların sineceği eldivenlerini bir gün de olsa dinlendirmeli ve temizliğini korumalısın. Elini sıcak tuttuğu için terleme ihtimalinin olacağını da göz ardı etmemelisin. Birden fazla modele sahip olarak eldivenlerini dinlendirebilirsin. Sen de Lidyana’da ünlü markaların birbirinden farklı ve özel kadın eldiven modellerine kampanyalı fiyatlarla ulaşma keyfini yaşamaya hazır mısın?

Yukarı Çık