X

Eldiven

20 adet ürün bulundu

 

Eldiven Modelleri

Geçmişten günümüze uzanan bir hikayeye sahip olan eldiven modelleri çeşitli formlara bürünüyor. Çağın gerekliliklerine uygun şekilleniyor ve giderek gelişim gösteriyor. Üç ayrı grupta sınıflandırılan eldivenler, kullanım alanları ve tasarım farklılıklarıyla ayırt ediliyor. Kauçuk, kumaş ve deri materyallerin kullanıldığı tasarımlar iş yerlerinde ve günlük yaşamda kendine yer ediniyor. Moda aksesuarı olarak öne çıkan eldiven tasarımları ise kumaş ve deri materyallerle üretiliyor. Üretildiği materyalin yanı sıra kullanım amacı da eldivenlerin farklılıkları arasında yer alıyor. Para kesesi, giyim ürünü ve düello davetiyesi aracı olarak kullanılan eldivenler, aynı zamanda gelenek ve görenekler kapsamında gelin olarak beğenilen genç kızlara veriliyor. I. Kraliçe Elizabeth ile dünya genelinde kullanımı yaygınlaşan eldivenler, günümüzde ise özellikle kış kombinlerinin vazgeçilmezi olarak akıllarda yer ediniyor.

Feminen ruhunu yansıtan, tuşesi tekrar dokunma hissi uyandıran eldiven modelleri dünyaca ünlü markaların tasarımlarından oluşuyor. İçi yumuşacık kaşmirden oluşan, dışı parlak ve yüksek su absorpsiyonu sağlayan deri eldiven kampanyaları şıklık yarışı başlatıyor. Naifliğin, zarafetin ve cazibenin aynı çizgide buluştuğu suni kürklü eldivenler denemeye değer görünüyor. Deri pantolon ve ceket tasarımlarıyla oluşturacağın kombini, daha maskülen bir tarza sahip olan fermuar detaylı suni deri eldivenler ile tamamlamana imkan sunuluyor. Benim ruhum gezgin diyenlerden isen motosiklet gezmelerinde dahi kullanabileceğin ve ellerini rüzgardan koruyabileceğin parçalar da mevcut. Sade tasarımların yanı sıra fermejüp, metal, kürk, zincir ve kemer detayları barındıran ürünleri de inceleyebilirsin. Neden bu denli deri eldiven önerisi olduğunu merak ediyorsan, kış modası kombinlerine göz atabilirsin. Hangi kombini istediğine karar verdikten sonra indirimli eldiven fiyatları ile sahip olacağın parçalarla tüm dikkatleri üzerine çekebilirsin!

Eldiven Fiyatları

Kar yağdığında en büyük keyiflerden biri de kar topu oynamak veya kayak yapmak değil mi? Kaban, mont ve palto için onlarca seçenek sunan Lidyana, kışın keyfini çıkarman için eldiven modellerini de yeniliyor. Görmezden gelemeyeceğin eldiven fiyatları ise seni şimdiden kış tatiline hazırlıyor. Çöl, deniz, çiçek figürleri, çizgi karakter ve sanatsal görseller gibi birçok tema ile bezenen ve yüzde yüz akrilik materyalden üretilen eldiven modelleri içindeki çocuğun henüz büyümediğini göstermen için fırsat yaratıyor. Önemli bir davete katılacağın gün; şık bir abiye ile tamamlayacağın düğme veya inci detaylı eldivenler, modanın damarlarına işlediğini göstermene yardımcı oluyor. Sadece soğuktan korunmak istiyorum ve sadelikten hoşlanıyorum diyorsan, aklına gelen her renkte kaşmir eldiven kampanyaları mevcut. Ayrıca şal, şapka ve bere modelleri ile uyum yakalayan eldivenlerin seçiminde biraz zorlanabilirsin. İndirimli şal, bere ve eldiven fiyatları ile seçim skalanı artıran Lidyana, her kombininin için yeni bir eldivene sahip olmana imkan sunuyor.

Eldiven Kampanyaları

Lidyana, cepli eldiven modelleri ile gönlünde taht kurmayı başarıyor. Anahtar, para, kredi kartı ve ruj gibi ihtiyaçları sığdırabileceğin cep detaylı ürünler, kalitenin işlevselliğe dönüşümünü dahi şık hale getiriyor. Ayrıca direksiyon başındayken kendini güvende hissetmen, anahtar arayışını kısa sürede nihayete erdirmen ya da makyajını tazelemen için parmaksız eldiven modelleri bir hayli avantajlı oluyor. Dokunmatik telefon kullanıyorsan ve her daim sanal aktivitelerini sürdürmek istiyorsan bu modeller tam sana göre! Fiyonk detaylı, kürklü, zincirli, desenli ve slogan baskılı, sen nasıl istersen! Müşteri memnuniyetine tutku derecesinde bağlı olan Lidyana profesyonel ellerin tasarımlarını ruhuna sunmaktan kıvanç duyuyor. Terleme yapmayan ve antibakteriyel niteliklere sahip tüm parçalar, indirimli eldiven fiyatları ile kusursuzluğun bu denli uygun fiyat aralıklarında sunulduğu Lidyana’da seninle buluşuyor.

Yukarı Çık