• El Deseo Love - İpek Şal
  • El Deseo Love - İpek Şal
  • El Deseo Love - İpek Şal
  • El Deseo Love - İpek Şal
El Deseo

Love - İpek Şal

239.00 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Leonard Cohen'in bestelediği, Federico Garcia Lorca tarafından yazılmış "Take this Waltz" şiirinden esinlenerek hazırlanan bu tasarım suluboya çizimlerle çalışılıp %100 ipekten özel olarak dokunmuştur. Şiir, sanat ve modanın buluştuğu bu zarif ipek şal kombinlerinizin tamamlayıcısı ve zarafetinizin simgesi olacak. %100 Twill İpek, el işi kıvırma kenar 90 cm x 90 cm
100% Twill İpek
Yıkama Talimatı: Kuru temizleme
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla El Deseo ürünü Daha fazla Eşarp & Şal ürünü