X
  • Ecce Kalın Harfli Kelepçe Bileklik
Ecce

Kalın Harfli Kelepçe Bileklik

9,250.00 TL
3,238.12 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Ürününüzde yer almasını istediğiniz 1 harf girin.
"İstenilen Harfte Pembe Altın Ve Pırlantalı Kalın Bileklik 14K Pembe Altın 11,61Gr 11 Adet Toplam 0.06Ct F Vs Pırlanta (E Harfi Özellikleri Belirtilmiştir.) Harf Ölçüsü: Seçilen Harfe Göre Değişebilir. Belirtilen Altın Gramajları +/- %10 Farklılık Gösterebilir."
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Ecce ürünü Daha fazla Bileklik ürünü