• Duvarlık.com Mini Geometrik Set
  • Duvarlık.com Mini Geometrik Set
Duvarlık.com

Mini Geometrik Set

90.00 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Geometrik kurt, geyik ve baykuşdan oluşan setimiz duvarlarınıza çok yakışacak! Dilerseniz tek, dilerseniz set halinde alabilirsiniz. 3 adet çeçevenin her biri ; En: 13 cm Boy: 18 cmÜrünler saydam petten yapılan akrilik üzeri pleksi kaplamadır.   Çift taraflı bant ile gönderimi yapılmaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Duvarlık.com ürünü Daha fazla Çerçeve ürünü