• Dr. Brandt DNA Beauty Sleep Serum
Dr. Brandt

DNA Beauty Sleep Serum

838.00 TL 592.00 TL (%29 indirim )
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
Gece boyunca cildinizin yenilendiğini tecrübe edin ve her gün canlı, pürüzsüz, ışıltılı bir ciltle uyanın. Cildinizin uygulanan ürünlerden en yarar sağlayacağı zamanda gece, Duopearl© teknolojisinin eseri enkapsüle edilmiş değerli Tahiti Siyah İnci ve diğer güçlü içeriğiyle kombine etkili bir bakım sunar.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Dr. Brandt ürünü Daha fazla Yaşlanmaya Karşı Bakım ürünü