X
  • Divage Cuticle Remover Bb “Cutıcle Away”
Divage

Cuticle Remover Bb “Cutıcle Away”

54.00 TL 29.00 TL (%46 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 12 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
özellikle istenmeyen tırnakların tedavisi için bir yumuşatıcı bir tedavi ÜRÜN İÇERİĞİ Polinezya ve minerallerden deniz suyu içeren yenilikçi formülü sayesinde, tırnaklar birkaç uygulamadan sonra daha fazla nemlendirilmiş, esnek ve parlaktır. KULLANIM ŞEKLİ Tırnakları temizlemek ve kurulamak için bir veya iki ürün tabakası uygulayın. Tek başına veya üst kat olarak kullanılabilir.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Divage ürünü Daha fazla Oje ürünü