X

Dermokozmetik Ürünler

584 adet ürün bulundu

 

Dermokozmetik Kampanyaları

Lidyana giyim, ayakkabı, çanta, gözlük, takı, kozmetik ve saat gibi birçok kategori altında sunduğu yüzlerce ürün ile hayatının her anına eşlik ediyor. Kozmetik grubunda makyaj, parfüm, cilt ve vücut bakım, saç bakım, güneş bakım ve dermokozmetik ürünler yer alıyor. Dermokozmetik ürünler, ilaç üretim teknikleri ile üretilen ve saç, cilt ve vücut bakımı için kullanılan ürünleri kapsıyor. Dermatolojik testlerden geçirilen cilt ürünleri olan dermokozmetiklerde sentetik içerikler kullanılmıyor.

Lidyana dermokozmetik grubunda fondöten, göz kalemi, maskara, ruj, oje, saç bakım maskeleri, besleyici bakım yağları, doğal göz farı, pudra, dudak kalemi ya da allık gibi makyaj ürünleri yanında makyaj fırçası gibi makyaj malzemeleri de yer alıyor. Paraben, talk gibi sentetik içeriklerden arındırılmış ürünler, üretim teknikleri ve formülleri ile klasik kozmetik ürünlerinden farklılaşıyor. Dermokozmetik ürünlerin çoğu zaman bitkisel ekstrelerle zenginleştirilen içerikleri; cildi onarma, nemlendirme ve besleme özellikleri ile öne çıkıyor. Dermokozmetik ürünler hem bakımlı ve güzel görünmek hem de cildi rahatlatmak için tercih ediliyor. Hassas bir cilde sahipsen ya da yoğun makyajdan kaçınanlardansan dermokozmetik ürünleri deneyebilirsin. Lidyana, dermokozmetik grubunda, aradığın tüm ürünleri bir araya getiriyor. Geniş renk yelpazesi ile tarzını tamamlayan makyaj ürünleri, doğal materyaller kullanılarak üretilen makyaj fırçaları ve saç ve vücut bakım yağları Lidyana’da seni bekliyor. Dermokozmetik kampanyaları ile istediğin ürüne kolaylıkla sahip olabilirsin.

Dermokozmetik Ürünler

Doğal içerikler kullanılarak elde edilen dermokozmetik ürünler bir taraftan doğallığı öne çıkarıyor bir taraftan da cilt ve saç sağlığını korumana yardımcı oluyor. Doğru ve senin için en uygun ürünleri seçerek her zaman sağlıklı ve ışıltılı görünen bir cilde, parlak ve yumuşak saçlara sahip olabilirsin. Dermokozmetik ürünler, nemlendirme, cilt lekelerini azaltma ve yaşlılık belirtilerini giderme gibi özellikleri ile klasik kozmetik ürünlerden çok daha fazlasını sunuyor.

Dermokozmetik grubunun en temel ürünlerinden biri olan vücut bakım yağları, besleyici ve nemlendirici özellikleri ile vücut bakımına destek oluyor. Cilde derinlemesine nüfuz eden vücut bakım yağları, cildi sıkılaştırarak genç bir görünüm vadediyor. Ayrıca aynı anda yüz, vücut, saç ve tırnak bakımı için kullanılabilen dermokozmetik ürünleri seçerek günlük bakımını pratik bir şekilde yapabilirsin. Dermokozmetik saç bakım ürünleri, içeriğinde yer alan mineraller ile saç derini besliyor ve saçlarını dipten uca onarmaya yardımcı oluyor. Gündelik stres ya da yorgunluk nedeniyle saçlarının zayıfladığını düşünüyorsan dermokozmetik saç maskesi ürünleri ile saçlarını güçlendirebilir ve saçlarına kaybettiği ışıltıyı pratik bir şekilde geri kazandırabilirsin.

Dermokozmetik Fiyatları

Kadınlar için makyaj sadece şık ortamların değil gündelik hayatın da olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Makyaj aynı zamanda stilini göstermenin en etkileyici yollarından biri olarak kabul ediliyor. Günümüzde geniş bir ürün yelpazesi sunan dermokozmetik ürünler, kadınlar için günlük aktivitelerden biri olan makyajın öngörülmeyen etkilerini azaltıyor.

Doğal cilt temizleyiciler ile cildini tahriş etmeden kolaylıkla tüm kalıntılardan ve zararlı maddelerden arındırabilirsin. Dermokozmetik fondötenler, doğal yapıları ile klasik fondötenlerden uzak duranların beğenisi topluyor. Doğal malzeme kullanılarak üretilen makyaj fırçaları ile toz fondöteni yüzüne rahatlıkla uygulayabilir ve makyajın için mükemmel bir baz elde edebilirsin. Dermokozmetik göz farları içerdiği mineraller ile cildine zarar vermiyor. Göz makyajın için dermokozmetik grubunda göz kalemi ve maskara ürünlerini de bulabilirsin. Geniş renk alternatifi sunan ruj çeşitleri, zengin içeriği sayesinde dudaklarına bakım yapıyor ve makyajın için mükemmel bir son dokunuş oluyor. Dermokozmetik kategorisinde dudak parlatıcı ve dudak kalemi gibi ürünler de bulunuyor. Tırnaklarının hava almasına izin veren dermokozmetik ojeler ise her ortamda tarzını tamamlıyor. Lidyana, dermokozmetik fiyatları ile her bütçeye hitap ediyor.

Yukarı Çık