Mimi

Deniz Kabuğu Kolye Ucu

285.71 TL
TÜKENDİ
Ürün Detay
Gümüş ve Pirinç
Deniz Midyesi
El Yapımı
Krem, parfüm, alkol, çamaşır suyu gibi maddeler ile temasından kaçınılmalıdır.
El yapımı olan bu ürünlerde renk büyüklük farklılıkları görülebilir.
Teslimat süresi 5 iş günüdür.

Tasarımcı Hakkında

Farklı malzeme ve işçilikleri bir araya getiren MiMi (Mine Südüak), eski ve yeni kavramlarını tasarımlarında yeniden yorumlıyor. Bu zamana kadar seramik ve aksesuar tasarımlarıyla ilgilenen MiMi, işlerinde çeşitli malzemelerin dahil olduğu yeni koleksiyonu ile karşımızda.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Mimi ürünü Daha fazla Kolye ürünü