X
  • Delfince Red and Black Double Bileklik
  • Delfince Red and Black Double Bileklik
  • Delfince Red and Black Double Bileklik
  • Delfince Red and Black Double Bileklik
Delfince

Red and Black Double Bileklik

179.00 TL
62.66 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Deri parçaları, 6 mm kırmızı Mercan doğaltaş, 8 mm beyaz Mercan doğaltaş, 8 mm Mat Oniks doğaltaş, 8 mm Dalmaçya Akik doğaltaş, 6 mm Hematit doğaltaş, 6 mm Oniks doğaltaş, zamak üzeri free nikel kaplama aparat
S (Small): 17 cm. 
M (Medium): 19 cm.
L (Large): 24 cm.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Delfince ürünü Daha fazla Bileklik ürünü