• DDF DDF Anti-Aging Restorative 4 PC Kit
DDF

DDF Anti-Aging Restorative 4 PC Kit

769.00 TL 349.99 TL (%54 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
4 adet üründen oluşan ekonomik DDF başlangıç kiti: Ürün Miktarı : DDF Advanced Eye Firming Concentrate 14gr (Orjinal Boy), DDF Advanced Micro Exfoliation Cleanser 89 ml (Azaltılmış Seyahat Boyu) ve DDF Wrinkle Resist Plus Pore Minimizer Moisturizing Serum 15 ml (Orjinal Boyun Yarısı)

Bu ürün Lidyana adına MARKATREND tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına DDF tarafından gönderilecektir.
Daha fazla DDF ürünü Daha fazla Nemlendirici ürünü