• Das Stammgast  Mitte - House Blend
  • Das Stammgast  Mitte - House Blend
  • Das Stammgast  Mitte - House Blend
  • Das Stammgast  Mitte - House Blend
Kargo Bedava
Das Stammgast

Mitte - House Blend

112.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
Mitte SerisiKahve, Dünya\'nın her yerinde yüz yıllardır rahatlamayı ve sadeliği temsil eder.Mitte serisi de sadeliği, gösterişten uzak vurucu lezzetiyle kahvede sadeliği temsil eder.Neden 48 °?Mitte serisinin merkezindeki fark, Viyana usulü özel kavurma yöntemimizden geliyor, yani Viyana\'yı merkez alıyoruz.48 ° ise, Viyana\'nın, yani yeryüzündeki kahve kültürünün merkezi olan şehrin koordinatını temsil ediyor.Mitte serisinin en klasik harmanı.Dolgun gövdesiyle kahve lezzetini doyasıya alabileceğiniz, çikolata notaları ve tütüncü alt notalarla dolu bir harman.Ürün Ebatları:1000 gr

Bu ürün Lidyana adına Das Stammgast tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Das Stammgast tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Das Stammgast ürünü Daha fazla Çay & Kahve ürünü