• Das Stammgast  Elegance Kapsül Kahve
Das Stammgast

Elegance Kapsül Kahve

44.20 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
das Stammgast Kapsül Kahve Koleksiyonu

das Stammgast ailesinin en yeni üyesi!
Yüksek kalite kahvelerimizi artık kapsül olarak da tercih edebilirsiniz. Nespresso® kahve makineleri ile uyumludur. - Latin Amerika ve Orta Amerika çekirdeklerinden oluşan bu harmanımız özellikle çikolatamsı ve alttan gelen fındık ve karamel notaları ile beğeninizi kazanacak.
Düşük asiditeye ve dengeli gövdeye sahiptir, yumuşak içim için önerilir.
Nespresso® kahve makineleri ile uyumludur.
10 Adet Kapsül Kahve İçerir. - 10 Adet Kapsül Kahve

Bu ürün Lidyana adına Das Stammgast tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Das Stammgast tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Das Stammgast ürünü Daha fazla Çay & Kahve ürünü