• Das Stammgast  das Stammgast Siciliana Filtre Kahve
Das Stammgast

das Stammgast Siciliana Filtre Kahve

59.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
das Stammgast Geleneksel Seri: Yıllardan bu yana değişmeyen lezzetlerinden oluşan klasik serisi. Her damak tadına uygun bir harman.

das Stammgast geleneksel serisinden Siciliana. Daha kuvvetli gövde, daha yoğun içim, tipik İtalyan. 4 farklı yörenin özel harmanı.
Malzeme:  80% Arabica. 250 gr Öğütülmüş Kahve

Bu ürün Lidyana adına Das Stammgast tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Das Stammgast tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Das Stammgast ürünü Daha fazla Çay & Kahve ürünü