• Das Stammgast  das Stammgast Sıcak Çikolata
  • Das Stammgast  das Stammgast Sıcak Çikolata
Das Stammgast

das Stammgast Sıcak Çikolata

34.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
das Stammgast Çikolata ve Chai TeaZengin ve kremamsı dokusuyla chai karışımımızın yanı sıra hem beyaz hem de bitter yüksek kaliteli içecek çikolatalarımız.das Stammgast sıcak çikolata karışımı. Yüksek kakao oranı, gerçek Belçika çikolatası lezzeti ile özel karışım. Sütle karıştırarak tüketmeniz gerekmektedir. 1000 grÜrün Ebatları:1000 gr

Bu ürün Lidyana adına Das Stammgast tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Das Stammgast tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Das Stammgast ürünü Daha fazla Çay & Kahve ürünü