• Das Stammgast  das Stammgast - Crema
Das Stammgast

das Stammgast - Crema

48.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
das Stammgast Geleneksel SeriYıllardan bu yana değişmeyen lezzetlerinden oluşan klasik serisi. Her damak tadına uygun bir harmandas Stammgast geleneksel serisinden Crema. Dengeli gövdesi, düşük asiditesiyle klasik filtre kahve harmanı. 4 farklı yörenin özel harmanı. 80% Arabica. 250 gr Öğütülmüş Kahve.Ürün Ebatları:250 gr

Bu ürün Lidyana adına Das Stammgast tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Das Stammgast tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Das Stammgast ürünü Daha fazla Çay & Kahve ürünü