X
  • Darphin DARPHIN Intral De-Puffing Anti-Oxidant Eye Cream 15 ml - Göz Çevresi
Darphin

DARPHIN Intral De-Puffing Anti-Oxidant Eye Cream 15 ml - Göz Çevresi

359.00 TL 283.51 TL (%21 indirim )
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 10 İŞ GÜNÜDÜR.
Göz çevresi bakım kremidir. Papatya, Alıç ve Şakayık özleriyle, göz çevresini nemlendirerek daha genç ve pürüzsüz görünmesine destek olur. Göz çevresindeki renk uyumsuzluklarını ve anlık değişimleri düzenlemeye yardımcı olur. Cildin daha sıkı ve aydınlık görünüm sağlamasına yardımcı olur. İçeriklerinin %74'ü doğal kaynaklıdır. Parabenler kullanılmamıştır.

Bu ürün Lidyana adına MARKATREND tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Darphin tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Darphin ürünü Daha fazla Göz Çevresi Bakımı ürünü