Meditation Kolye
Meditation Kolye
Meditation Kolye
Meditation Kolye
Meditation Kolye
Cult&Glint
1,529₺
Kargoya teslim süresi 5 iş günüdür.
Ürün Detayı
Bu kolye Meditation Space yapısından esinlenilerek tasarlanmıştır. Meditation Space, mimar Tadao Ando tarafından Paris'teki UNESCO genel merkezi için tasarlandı. Ando'nun amacı, dünyanın dört bir yanından insanların, tüm ırkların ve dinlerin barış için dua edebileceği bir alan yaratmaktı.
 D
uvar ve çember şeklindeki asma tavan arasından mekana oldukça zarif bir şekilde sızan gün ışığını kolye ucunun üzerinde sarı halka temsil etmektedir. Işık, Ando'nun tüm eserlerinde önemli bir kontrol faktörü olduğundan, bu kolye üzerinde altın rengi olarak vurgulanır. Kolye üzerindeki beyaz altın elementler yapıdaki brüt beton yüzeyleri temsil etmektedir. Işık, su ve hava fikrin temel faktörleridir ve doğal hayatın kaynağıdır. Ando, mimariyi doğal çevre ve insan arasında bir arabulucu olarak kullanır ve aralarındaki direkt buluşmayı sağlar. Meditation kolye, bu meditasyon halinin ve barışı temsil eden bu alanın fiziksel bir yansımasıdır.

Mücevher :


Bu kolye Gümüş üzeri 14 Ayar Sarı Altın ve Beyaz Altın kaplamadan yapılmıştır. Uzunluğu 89 cm'dir. Farklı ölçülerde üretilebilmektedir. Farklı ölçülere göre fiyat değişiklik gösterecektir. İmzalı mücevher orijinallik sertifikası ile birlikte gönderilecektir. Farklı ölçü talepleriniz için bizimle e-mail aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz. 
 .

 

Bu ürün Lidyana adına Cult&Glint tarafından gönderilecektir.

Teslim ve İade Koşullarını görmek için tıkla.

Benzer Ürünler
İlgini Çekebilir
İncelediğin Ürünler