X
  • Cowshed  Bullocks Pürüzsüzleştirici Traş Kremi
Cowshed

Bullocks Pürüzsüzleştirici Traş Kremi

100.00 TL
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Pürüzsüz ve gerginleştirici bir traş sağlamak üzere formüle edilmiştir. Tahriş olmuş cildi doğal yoldan iyileştirir ve cildi yağlı bırakmadan nem seviyelerini korur. Bütün cilt türleri için uygundur. \n Tatlı Portakal: mat cildi parlaklaştırır ve iltihapla mücadele eder.\n Aloe Vera: cildi iyleştirir ve yatıştırır; serinletir ve cildi tazeler. \n Limon: Doğal bir antiseptiktir. \n • Paraben, sülfat ve petrol türevleri, GDO, PEG\'s, silikon, sentetik boya ve koku maddesi içermeyen vejetaryenler için uygun formülasyonlar.\n Kullanım Önerisi: Yüzü ılık suyla ıslatın ve kremle cilde masaj yapın. Traştan sonra, yüzü soğuk suyla yıkayın. Sonra bir nemlendirici kullanın

Bu ürün Lidyana adına Enpa Dış Ticaret tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Cowshed tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Cowshed ürünü Daha fazla Tıraş Ürünleri ürünü