X
  • Copper Co. Eskitme Bakır 2 kişilik Kahve Seti
  • Copper Co. Eskitme Bakır 2 kişilik Kahve Seti
  • Copper Co. Eskitme Bakır 2 kişilik Kahve Seti
  • Copper Co. Eskitme Bakır 2 kişilik Kahve Seti
Copper Co.

Eskitme Bakır 2 kişilik Kahve Seti

395.00 TL
138.28 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 5 İŞ GÜNÜDÜR.
35 cm uzunluk, 15 cm genişlik
Fincan seti; 2 adet türk kahvesi fincanı, 1 adet lokumluk ve 1 adet tepsiden oluşmaktadır. Antepli bakır ustaları tarafından %100 el işçiliği ile üretilmiştir. Özel eskitme yöntemi uygulanmıştır. Fabrikasyon bir ürün olmadığı ve elde üretildiği için her bir üründe bir diğerine göre ufak farklılıklar ve düzensizlikler görülebilir. Kullanım Önerileri: Elde sıvı deterjan ile yıkayınız. Makinada yıkamayınız. Yıkadıktan sonra yumuşak bez ile kurulayınız.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Copper Co. ürünü Daha fazla Kupa & Fincan ürünü