X
  • Coho Objet Coho Artisan Fıçı Kupa Bakır Bardak
  • Coho Objet Coho Artisan Fıçı Kupa Bakır Bardak
  • Coho Objet Coho Artisan Fıçı Kupa Bakır Bardak
Coho Objet

Coho Artisan Fıçı Kupa Bakır Bardak

220.00 TL
77.01 TL x 3 taksit ile başlayan fiyatlarla
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
Bakır madeninin parlaklığı ve ışıltısı ile sofranızda farklı bir dekor ve sunum yaratın. COHO bardak ve kupalar, tamamı doğal bakır madeninden ve elde zanaatkarlar tarafından doğal yöntemlerle üretilmiş sıvı zenginleştiricidir. Biz doğaya, doğallığa ve onun sihrine inanıyoruz. Sadeliğe, basitliğe ve yalın olmaya inanıyoruz... Su içmek kadar basit ama bir o kadarda mucizevi olan bir eyleme COHO ile ufak bir sihir katıyoruz. COHO kullanın, suyunuzu zenginleştirin, sağlıklı kalın... Bakır kaptan su içmek kilo vermenizi hızlandırmaktan kanserle savaşmak içinbağışıklı sistemizi güçlendirmeye, yaralarınızın hızlı iyileşmesini sağlamaktan troidinizi düzenlemeye, yaşlanmayı yavaşlatmaktan, hormonlarınızı dengelemeye, sindirim sisteminizeyardımcı olmaktan, beyinsel aktivitelerinizi hızlandırmaya kadar bir çok fayda sağlamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Coho Objet ürünü Daha fazla Kupa & Fincan ürünü