LİDYANA.COM’A HOŞ GELDİNİZ!

Çocukları için her zaman en iyisini düşünen anne ve babaları dinledik. Çocuğunuzun, içinde eğlenceli kahkahalar atacağı şık ve eğlenceli çocuk ürünleri artık Lidyana.com'da!

Benetton 012, Caramel Baby & Child, Kids in Rock, Munster Kids gibi birçok ünlü çocuk markasına ve Lacoste, Koton, Nautica, Ray-Ban, Crocs gibi ünlü markalara ait çocuk ürünlerine artık Lidyana.com'dan ulaşabilirsiniz.

Geleceğin garantisi ve toplumun asıl sahipleri çocuklar ve bebekler için giyim ürünleri, aksesuarlar, mayolar, bikiniler ve ayakkabılar artık Lidyana’da!

Çocuklarımız için titizlikle yürüttüğümüz çalışmalar sonucunda onların sağlığını ve hijyen koşullarını düşünerek bünyemize kattığımız dünyaca ünlü markaların ürünleri ile siz sevgili anne ve babaların hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Organik dokumalardan imal edilmiş kıyafetler, insan sağlığı ile dost akıllı tasarımlı aksesuarlar ve ayak gelişimini destekleyen ortopedik rengarenk kız çocuk ayakkabıları ve afacan erkek çocuk ayakkabıları ile bebekleriniz ve çocuklarınızın mutluluğu yüzlerinden okunacak. Online çocuk giyiminde de en iyi olmayı hedefleyen Lidyana ile artık çocuğunuz için en iyisini düşünen birileri var! Tek bir tıkla, oturduğunuz yerden seçin, beğenin ve alın!