X
  • Cocosh She Cocosh She Nudes Far Paleti
 Professıonıal Makeup Nudes 12
  • Cocosh She Cocosh She Nudes Far Paleti
 Professıonıal Makeup Nudes 12
  • Cocosh She Cocosh She Nudes Far Paleti
 Professıonıal Makeup Nudes 12
Cocosh She

Cocosh She Nudes Far Paleti Professıonıal Makeup Nudes 12

45.90 TL 29.84 TL (%35 indirim )
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 3 İŞ GÜNÜDÜR.
BEĞENDİKLERİME EKLE
Doğal toprak tonlarını içeren palet, gündelik makyaj için gerekli tüm renleri barındırıyor. 2'li aplikatörü sayesinde fırça taşımadan her an uygulama kolaylığını yaşayın. Pembenin ışıltısı, altının doğal parıltısı bakışlarını aydınlatsın.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Cocosh She ürünü Daha fazla Göz Farı ürünü