• Clarins UV Plus Day Screen SPF 50
Clarins

UV Plus Day Screen SPF 50

346.00 TL
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
İçeriğindeki kavun özü ile serbest radikalleri hedef alan bu güneş kremi, cildinizi güneşin zararlı etkenlere karşı korumakla kalmayıp aynı zamanda özel 'anti-pollution' bileşeni ile günümüzde büyük bir sorun haline gelen hava kirliliğine karşı da koruma sağlamaktadır. Transparan ve mat yapısı ile hızlı emilir ve ciltte tabaka bırakmaz. Özellikle kahverengi lekelerden korunmak isteyen ve tıbbi sebeplerden ötürü güneşe maruz kalmaması gerekenlere öneririz.Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Clarins ürünü Daha fazla Güneş Bakım Ürünleri ürünü