• Clarins Eye Contour Gel 20 Ml Göz Çevresi Jeli
Clarins

Eye Contour Gel 20 Ml Göz Çevresi Jeli

276.00 TL 252.00 TL (%9 indirim )
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
İçeriğindeki Kafein; Ginkgo Biloba: gözaltında şişkinlik azalır ve mor halkalar minimize ederek gözlerin canlı ve dinlenmiş görünmesini sağlar.


Mavi Kantaron Çiçeği; Papatya; Aloe: Göz çevresini yatıştırarak korumaktadır.Eye Contour Gel, şişkinlik ve mor halkaların oluşumundan sorumlu tüm faktörlerle savaşan etkili göz çevresi bakımıdır. Bu ferahlatıcı jel kıvam, anından yatıştırır ve canlandırır. Günden güne, şişkinlik ve mor halkalar azaltır ve gözlerin canlı ve dinlenmiş görünüm kazanmasını sağlar.

Kullanımı:Gece ve/veya gündüz temiz göz çevresine hafif baskı ile uygulayınız.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Clarins ürünü Daha fazla Göz Çevresi Bakımı ürünü