Clarins Total Eye Hydrate 20 ml Yatıştırıcı Göz Maskesi Balmı
Clarins Total Eye Hydrate 20 ml Yatıştırıcı Göz Maskesi Balmı
Clarins
Clarins Total Eye Hydrate 20 ml Yatıştırıcı Göz Maskesi Balmı
701.11₺
Kargoya teslim süresi 2 iş günüdür.
Ürün Detayı
Clarins Total Eye Hydrate 20 ml Yatıştırıcı Göz Maskesi Balmı
Yorgun görünen gözleri yatıştıran ve canlandıran yoğun 10 dakikalık krem-jel nemlendirici göz maskesi.
Doku: balsam; Cilt sorunları: dehidrasyon, koyu halkalar, kirlilik önleme; Uygulama zamanı: Günlük yada haftada bir veya iki kez; Yaş: 18+; Cilt tipi: tüm cilt tipleri; Başlıca faydaları: Esnek ve rahat bir cilt için yoğun nemlendirme sağlar, dehidrasyon çizgilerini azaltır, taze ve parlak bir sonuç için koyu halkalarla savaşır, cildi kirliliğin ve mavi ışığa maruz kalmanın zararlı etkilerinden korur.
Clarins’ in nemlendirme uzmanı göz maskesi/balmı sayesinde göz altı ince çizgilerin görünümü fark edilir şekilde yatışır, esnek ve konforlu his sağlar. Göz çevresini aynı anda nemlendiren, canlandıran ve yatıştıran çok yönlü ve çok amaçlı bir üründür. On dakikalık bir güçlendirici maske veya bir gecelik bakım olarak, Total Eye Hydrate Mask-Balm, nasıl uygulamayı seçerseniz seçin cildinizin genel durumunu düzenlemeyi vaat ediyor. Aslında bu hepsi bir arada formül sadece dehidrasyon çizgilerini hedef almakla kalmaz, aynı zamanda koyu halkaları da azaltır. Sonuç? Daha uyanmış ve tazelenmiş görünen esnek ve rahat bir cilt. Son olarak, Total Eye Hydrate Mask-Balm ayrıca Clarins Kirlilik Karşıtı Kompleks içerir. Bu teknoloji, cildinizi kirliliğin ve mavi ışığa maruz kalmanın zararlı etkilerinden korumaktan sorumludur
Organik yaşam yaprağı özü, Deniz Kadayıfı, At Kestanesi Escini içeren formülüyle, cildi zengin bir şekilde neme doyurur, ince çizgilerin görünümü farkedilir şekilde pürüzsüzleşir, cilde esnek ve konforlu bir his sağlar. Göz altındaki koyu renkli görünüm optik olarak aydınlanır.
Organik Beyaz Horehound, cildi hem iç hem de dış kirliliğin zararlı etkilerinden korumada etkili olduğunu kanıtlayan bir özüttür. Furcellaria Özü cildi kirlilikten koruyarak dehidrasyonu önler. Kalanchoe Özü, cildin doğal nemlendirme mekanizmalarını yeniden başlatmaya yardımcı olur.

Bu ürün Lidyana adına Nehir Kozmetik tarafından gönderilecektir.

Teslim ve İade Koşullarını görmek için tıkla.

İncelediğin Ürünler