X
  • Christian Dior Christian Dior Rouge Dior 625 Mysterious Matte Likit Ruj
  • Christian Dior Christian Dior Rouge Dior 625 Mysterious Matte Likit Ruj
Christian Dior

Christian Dior Rouge Dior 625 Mysterious Matte Likit Ruj

235.00 TL 106.00 TL (%55 indirim )
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 2 İŞ GÜNÜDÜR.
Rouge Dior, Dior'un çoklu ve şaşırtıcı renk etkili ilk sıvı lipstick formülüyleyeniden keşfedildi; 12 saat süren kalıcılık ve rahat lık; 3 farklı, canlı bitiş: mat, metal ve saten Daha koyu renk vedaha uzun süren kalıcılık için, dudak kenarlarından geçerek başla yın ve Dior Contour ile doldurarak güzel bir baz hazırlayın; daha sonra Rouge Liquid'i kusursuz aplikatörüyle uygulayınKozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Christian Dior ürünü Daha fazla Ruj ürünü