• Christian Dior 5 Coulers Designer Artistry Far Paleti-308 Khaki Design
Christian Dior

5 Coulers Designer Artistry Far Paleti-308 Khaki Design

455.00 TL 160.00 TL (%65 indirim )
TÜKENDİ
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 4 İŞ GÜNÜDÜR.
Uzun süre kalıcı far bazı; artık rengin kalıcılığını optimize eden “Renk-Kilidi” teknolojisini entegre eder. 3D etkili hafiflik; farlar Dior’un, Dior’da bir ilk olan renkli sedefi andıran pigmentleriyle; pigmentlerin renklendirme gücünü sedefin parlaklığı ile birleştiren orijinal hibrit bileşenlerle zenginleştirilmiştir. Sonuç yansımaları olan saf, aydınlık renk taşmasıdır… Gölgeler ve ışık üzerinde üç boyutlu olarak oynamayla dolu bir renk.
Olağan üstü incelik; dokular fazla yükleme etkisi olmadan, isteğinize göre karıştırılabilir ve tabakalandırılabilir. Profesyonel bir karışım için… Sanki makyaj sanatçısının fırçasıyla uygulanmış gibi.

Peter Philips tarafından yeniden yorumlanan altı armoni artık 5 Couleurs Designer renk paletini oluşturmaktadır. Tüm gözlere ve durumlara adapte olan kusursuz makyaj sonucu için belli belirsiz ara tonlarda tasarlanan renkli kabartmalar.

İkonik 5 Couleurs Designer kutusu basit bir gümüş rengi kenar ile vurgulanan yeni gece mavisi renkli ince görünüm halinde tamamen yeniden tasarlanmıştır. İç kısmında farlar bir panorama halinde sergilenmektedir ve uzman ancak yine de erişilebilir makyaj için dört adet son teknoloji ürünü aplikatörle birlikte gelmektedir.

5 COULEURS DESIGNER ADIM ADIM ÖĞRETİCİ: HER KUTUNUN İÇİNDEKİ QR ERİŞİM KODU SAYESİNDE ERİŞİM İÇİ OLARAK MEVCUTTUR

1. Bazı parmak uçlarınızla veya gözkapağını homojen haline getirmek ve optimal renk kalıcılığını garantilemek için oval sünger aplikatör kullanarak uygulayın.
2. Kalın fırçayı kullanarak gözkapağını paletin ortasında bulunan açık renkli far ile boyayın.
3. Koyu renkli farı gözkapağı kıvrımına ve gözün dış köşesine uygulamak üzere konik, pedli aplikatörü kullanarak kontrast yaratın.
4. Parmak uçlarınızla aydınlatıcıyı kaşın altına ve gözün iç köşesine uygulayın.
5. Özel ince fırçayı kullanarak hem üst hem de alt kirpikler boyunca eyeliner ile gözlerinizi çizgi yaratın.

Kozmetik ürünlerinde ambalajı açılan ürünlerin iadesi alınmamaktadır.
Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.
Daha fazla Christian Dior ürünü Daha fazla Göz Farı ürünü