X
  • Cheeky Cheeky Disco Fever Oje
Cheeky

Cheeky Disco Fever Oje

İlk yorumu sen yap.
50.00 TL 45.00 TL (%10 indirim )
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 7 İŞ GÜNÜDÜR.
Şeker dükkanı kadar tatlı ya da limonlu kek gibi mayhoş olabilirsin öyleyse durma rengini seç! Şimdi Şeker ve Baharat koleksiyonu'nun tam zamanı ! *Kolay uygulama için ekstra geniş fırça *3 zararlı maddeyi içermez: toluen, dibutil ftalat, formaldehit içermez

Bu ürün Lidyana adına Enpa Dış Ticaret tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Cheeky tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Cheeky ürünü Daha fazla Oje ürünü