X
  • Cheeky Cheeky Cop-Per Feel Oje
Cheeky

Cheeky Cop-Per Feel Oje

İlk yorumu sen yap.
50.00 TL 45.00 TL (%10 indirim )
##l_tr_prodctbadges.soldOut##
KARGOYA TESLİM SÜRESİ 7 İŞ GÜNÜDÜR.
Kibar soft ve sıcak renklerden ben burdayım diyenlere doğru Cheeky'nin yeni koleksiyonunda kendine uyan rengi seç *Kolay uygulama için ekstra geniş fırça *3 zararlı maddeyi içermez: toluen, dibutil ftalat, formaldehit içermez

Bu ürün Lidyana adına Enpa Dış Ticaret tarafından gönderilecektir.

Teslimat; Ürününüz adres sayfasında seçtiğiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

Aynı gün kargo görseli bulunan ürünlerde, saat 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargoya verilecektir. 15:00'ten sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü kargoya teslim edilir. 


İade; Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.
Ancak, kişiye özel olarak üretilen ürünlerde kesinlikle iade alınmamaktadır. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.
Daha detaylı bilgi için İade bölümünü inceleyebilirsiniz.

Bu ürün Lidyana adına Cheeky tarafından gönderilecektir.
Daha fazla Cheeky ürünü Daha fazla Oje ürünü